piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\"

jechal ktos dzisiaj ta droga? Jak warunki? Ciezko sie jedzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

Chyba nikt nie trzepie na brudnym śniegu tylko na świeżej pierzynce śniegu...:) Dywan odetchnie trochę żwieżym mroźnym powietrzem po roku leżenia w mieszkaniu :) a po takim trzepaniu brud zostaje na śniegu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

polecacie czy nie? duzo osob tam chodzi ? i czy nie ma problemu z nagoscia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

https://www.facebook.com/swiecsie/app_386474028102368

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

Piątnica za polmo pierwsza w prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

napisz jak tam będziesz się wybierać to i ja to odwiedzę hhehe;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

witam,

czy jest mi ktoś w stanie odpowiedzieć na pytanie, co powinno się wpisać w CV w miejscu DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE w sytuacji, gdy dana osoba nigdy nie pracowała? co wy wpisywaliście? przecież każdy kiedyś zaczynał.

zaznaczam, że nie mam żadnych znajomości, poprzez które możnaby dostać jakąś pracę(nawet bez tego cholernego CV). nie mam praktyk, staży, wolontariatu etc. czuję, że moje CV jest bezwartościowe. ostatnio po rozmowie kwalifikacyjnej powiedziano mi, że 'niestety wybrano osoby bardziej doświadczone', przykro mi się zrobiło jak cholera...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

daj jakis namiar na siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

Przeważnie w każdej wulkanizacji coś mają na ten czas, lecz prawda jest taka, że zedrą za oponę i pocieszą że wymianę gratis. Po drugie, na tych z demobilu pojeździsz rok, góra dwa, jednakże nie jest to ta sama przyczepność co na dobrych oponach, bo nawet kupując nowe opony patrzy się na ich rocznik. A tak na marginesie, jeśli kupisz tylko na sam przód, to przy małym hamowaniu tył ci będzie uciekał na bok w tych warunkach, więc jak już tak kombinujesz to się zastanów, czy chcesz się rozwalić na 4 letnich czy na 2 zimowych? Bo to tak mi wygląda, jakbyś wyszedł jedną nogą w kozaku, a drugą w skąpym pantofelku.

follow me



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

Dzieki za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

auto ma abs i esp wiec go nie zarzuca ale na letnich mam problem z ruszaniem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

a dlaczego nie chcesz powiedziec przebiegu?

Wystaw auto za tyle ile jest dla CIebie warte,ludzie beda przyjezdzac i proponowac cene,wtedy sie zorientujesz ile jest warte i wybierzesz najwyzsza oferte badz zatrzymasz samochod.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: \\\"nie ma, nie ma wódy na pustyni\\\"

Zapisy do przedszkoli publicznych odbywają sie bodajże do końca marca przez internet, gdzie wpisujesz preferowane przedszkole, po czym trzeba zanieść wydrukowany egzemplarz do tego przedszkola. W moim przypadku odbyło się to tak, ze gdy zaniosłam druk dyrektorka oznajmiła mi ze u niej w przedszkolu nie ma miejsc, ale powiedziała w którym przedszkolu są szanse. I raczej nie było problemów

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org