piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
skorumPOwani kłamcy

Na Małachowskiego w ciągu handlowym w sklepie papierniczym,oraz w pasmanterii widziałam to dzisiaj.Spory wybór.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

A czym wy się przejmujecie jak za kilka dni koniec świata.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

znając ta dziewczyne plakalam ze smiechu hahahaha dobre dobre ;] hee ależ spodobał mi sie wątek kuczeskiej szmaty hahah dzziewczyno spujż sobie w lusterko i zobacz jaką d z i w k e widzisz . he już tammm kamilek sie chwalił jak ci sperma po polikach spływała ostatnio to mu sie nawet tak spodobalo ze u ciebie coraz czesciej mieszka pff dziewczyno masz dopiero 16 lat a robisz już za dziwke z dózym dośwwiadczeniem heehe i ty na miss?? pff chyba w robieniu lachy hahha tam idz bratu zrób bo niewyrzyty i musi walić ręke hehe aaa słyszeliście jak kuczesiowe dzieci troski zapiepszały z puszkami by na nastemppny rok zycia zarobbic ?? hahaha przykkre
w rzyciu ta szmata na miss:D pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

tamten tekst to oczywiscie nie mojego autorstwa tylko cytowany został ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Nie wiem czy są specjalne akumulatory do Golfa 3,ale do pojemnosci 1,8wystarczy 60-70 Ah, w kazdym sklepie auto-moto,jeśli tam nie będzie zapytaj w aptece ,lub centrali rybnej-powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Cipek- Jeżeli myślę, że to tam gdzie myślę czyli tam gdzie sprzedają amerykańskie fury (bo tam widziałem 3 flagi) to powinna być tam flaga Polski, masońska i flaga konfederatów, jeżeli oczywiście to jest tam.

Tak wygląda flaga konfederatów (jakby ktoś nie wiedział)

http://www.debiccy.pl/sklep/files/products/flaga_Konfederatow.jpg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Widziałem ostatnio takie buggy naprzeciwko McDonalda, jak stały, chyba były na sprzedaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Na cholerę odświeżać temat z 2007 roku, w którym ostatni post był z 28 stycznia 2008?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Ale ja to ze dwa dni temu jakoś widziałem jak z pracy rano wracałem, chyba były na sprzedaż.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

Byl kiedys na Poznańskiej, ale sluch po torze zaginal. Nie wiem dokladnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: skorumPOwani kłamcy

W sklepie z zegarkami i zapalniczkami Zippo.
ul. Ks. Anny 23 lokal 9

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org