czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

Też go widziałem wczoraj dałem mu jeść i wrócił znów w strone basenu. Żal tego pieska , biedulek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

no pewnie świetna sprawa ja bym sie ucieszyl z takiego prezentu przynajmniej dlatego ze przez 2 lata musialbym co miesiac placic 100 zł za ten jakże fantastyczny prezent pomysl 1 klasa :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

najlepszy lekarz w polsce , dr.n.med.tomasz niedzwiedzki olsztyn ul herdera 9 przyjmuje w przychodni olsztyńscy ortopedzi. sory za pismo ale w lapku siadł mi caps lock!!jeśli chcesz podam tobie nr tel do rejestracji. pozdrawiam ciepło

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

halinka przyjmuje prywatnie koszt wizyty 150 zł, a poza tym pan doktor kształci się w stanach i jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, wiem cos o tym !!oto nr tel 895239090





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

Już wszystko wiemy a szczególnie to kim jest ta nieprzyjemna Pani. Żalisz się na zachowanie pewnej osoby a nawet nie napiszesz kto to jest. Nikt nie jest jasnowidzem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

Posejdonn juz odpowiadam na Twoje pytanie.

Nie wiem czy wiesz ale ludzie ,,siedzący na stołkach,, jak to określasz zazwyczaj mają wyższe wykształcenie od ludzi stojących przy betoniarce. A wiesz dlaczego tak jest... bo w odpowiednim wieku uczyli się, kształcili, ponosili duży koszt utrzymania się na studiach, często nieprzespali nocy aby przygotować się do egzaminów i to teraz procentuje. Wiesz taka inwestycja w samego siebie na całe życie. Nie wiem czy wiesz jeszcze co to jest odpowiedzialność na pewnych stanowiskach! Przy betoniarce najwyżej dodasz za dużo piachu, a jak np. policjant podejmie złą decyzję może wiązać się to z kolosalnymi konsekwencjami.
Moja rada.... idź tam gdzie najwięcej płacą.... jaki problem...?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozwodnik i bigamista Kurski bawił się z II żoną za kasę wydziału propagandy (dawniej TVP)

Witam,

Dużo osób mówiło aby zrobić 24/h (z względu na tanie ceny, maszyny oraz piwko) ale obecnie jeszcze nie jesteśmy w stanie(może w przyszłości) lecz obecnie ZMIANY ZMIANY ZMIANY :))


OD dziś
Otwarte Poniedziałek - Sobota od 12.30 do 2.00 ( w nocy)
Niedziela 12.00 - 21.30

i oczywiście nowe promocje do końca roku więcej na naszym facebooku www.facebook.com/bar3wymiar jutro postaram się więcej napisać.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org