sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
lewica - to największe zło i sukinsyństwo jakie wymyślił szatan

Powiem swoje zdanie na temat naszej Łomżyńskiej straży miejskiej. Nie tak dawno miałem przyjemność otrzymać fotkę z fotoradaru ALE STRAŻY MIEJSKIEj po pierwsze nasza straż miejska poprzez fotoradar zbiera fundusze dla miasta kilkaset fotek i pare groszy zawsze jest nie mam żalu o te foto no przesadziłem z prędkością. heh dodatkowo ten ich fotoradar o ile mozna go nazwac legalnym bo podobno aktualne przepisy sie zmieniły noi powinien droga strażo po odpowiednich pomiarach i wytycznych a nie ustawic go w okienku samochodu , powinien byc barwy ŻÓŁTEJ i przed fotoradarem na odległość 150 m powinien być wystawiony znak ale nasza straż miejska uważa że jak postawiony jest znak do fotoradaru na ulicy to i ich to dotyczy, zresztą pani w straży miejskiej bez jąkniecia stwierdzila ze taki znak wystawiaja żałosne mam fotki jak wystawiają się na miejscu PARKINGOWYM SZPITALA I DODATKOWO BLISKO RYCERSKIEJ i wiele innych miejsc bez znaku i maja wystawioną skrzynkę tak zwanego koziołka lub mają go wstawionego w samochod przez okienko. poniewaz nasi nic nie robiący jedynie siedzący na fotozdjęciach i moze pilnowania ratuszu to nic nie robia widać jak menele leżą w stanie wegetacji cielenia się na chodniku i pod filarami a panowie sobie spokojnie przejeżdzają obok i nic nie reagują to uważam że są zbędni . raz na jakiś czas widać jak chodzą blisko dworca uwaga patrol ale 1 osobowy??? pozatym już straż miejska w kolnie otrzymała zapłatę w kolnie może wkońcu i za naszą Łomżyńską straż miejską się wezmą. Panowie i ta przemiłe panie Apel do was nie powinniście karać kierowców od tego jest policja. a wy pora byście zajęli się swoimi zadaniami pilnowania np by pies nie załatwił się na chodnik o za to wystaw mandat , ale oczywiście dużo łatwiej wydrukować foto i wysłać i straszyć punktami których nie mogą wlepić jedynie wystąpić z wnioskiem o ukaranie do policji. Panie prezydencie prosze o wykorzystanie pańskiej straży do celów do jakich jest stworzona , lub wpłynąć by wkońcu zajęli się psami bezpańskimi , pijaczkami , menelami, gnojami rysującymi samochody i ściany malującymi troszkę po tym rynku się pokręcili noi między blokami . Teraz rozumiem jest zimno ale nie zeby dzien w dzien stać z radarem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: lewica - to największe zło i sukinsyństwo jakie wymyślił szatan

można i tak!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org