czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś LGBTczyki i PISARczyki ocipieli, a red. Paplak też. Wodziryjem jest... onet.pl/de

Zgubiłem Euro jesli ktoś znalazł bardzo proszę o oddanie bądźcie ludźmi ........................ to ostatnie moje pieniądze na życie . Dam oczywiście należne znaleźne . Proszę o okazanie serca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś LGBTczyki i PISARczyki ocipieli, a red. Paplak też. Wodziryjem jest... onet.pl/de

baran to ty ceny we wszyskich wulkanizacjach sa podobne czyli około 50 pln za wymiane ale ciebie i tak pewnie nie stac wiec polecam ci dwie łyżki montażowe wymiana gratis i starczą jeszcze twoim wnukom pozdrawiam sępigroszu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś LGBTczyki i PISARczyki ocipieli, a red. Paplak też. Wodziryjem jest... onet.pl/de

Kolejna sprawa, skąd pochodzą nagrody? Urząd Miasta zaciąga na nasze konto kredyt: http://www.lomza.pl/bip/index.php?wiad=9918 - żeby później rozdać nagrody urzędnikom. Jakim prawem zadłuża się kolejne pokolenia, w imię czego? Czy urzędnicy wykazują się jakąś szczególną pracowitością? Nie zauważyłem! Ilekroć załatwiałem sprawy w ratuszu, to zaganiani do pracy byli praktykanci, a pracownicy etatowi pili kawkę. Praktykanci są przyjmowani na kilka miesięcy, po czym rozpisywany jest konkurs na stanowisko, gdzie zazwyczaj wygrywa osoba która ma układy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś LGBTczyki i PISARczyki ocipieli, a red. Paplak też. Wodziryjem jest... onet.pl/de

kreatura90, tiry akurat po całej Łomży nie jeżdżą...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś LGBTczyki i PISARczyki ocipieli, a red. Paplak też. Wodziryjem jest... onet.pl/de

Wczoraj biegał po Małachowskiego ten piesek,jest na prawdę zadbany,na pewno komuś uciekł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org