piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skargi Kobiet

jeżeli ktoś nie musi niech nie zbliża się w te tereny, korek jest czasami od lidla ponieważ niektórzy idioci chcący jechać prosto zamiast lewym pasem jeżdżą prawym korkując całą ulicę, nie mówiąc już o możliwości dojechania do posesji gdyż nie da się tego zrobić, to jest jakaś masakra a będzie jeszcze gorzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

Niestety kolejny raz potwierdziło się, że lepsze jest wrogiem dobrego. Mieszkając przy Wyszyńskiego kilkukrotnie w ciągu dnia poruszam się Sikorskiego. Od początku wiedziałem,, że pomysł podwójnych świateł to chory pomysł dający poprawę jedynie kilku otępiałym kierowcom z prowincji bez sprytu i umiejętności jazdy po mieście. Obecne rozwiązanie wydłuża czas przejazdu zamiast go usprawniając, na skręt w Wyszyńskiego czy wyjazd z Zawadzkiej wcale nie czeka się krócej, a prawie 2x dłużej - nie wspomnę o jadących "po prostej" Sikorskiego w dół lub w górę. Dojazd od Lidla jak pisze kolega powyżej, do ronda przy ZUSie to prawie droga przez mękę... Nie wspomnę o wjeździe na rondo przy ZUSie tylko z jednego pasa zamiast z dwóch jak wcześniej co wywołuje spory przestój ze wszystkich 4 stron !!!. Co to za popaprany standard.. (???). Gratuluję rozwoju ciągów komunikacyjnych. Przykładów poza w/w jest na pęczki od wyjazdu z Ks.; Anny w Szosę zambrowską po odwrócony ruch na Dwornej i korki na Polowej i Rządowej jadących w dół. MASAKRA do KWADRATU, TAK TRZYMAĆ !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

CXRSa1 nie jestem "humanistko"... Mam typowo ścisły umysł i kocham liczby, ale to nie znaczy, że będę walić błędy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

asienka nie panikuj...maly artysta jest juz po remoncie ktory byl duzo wczesniej..wiec moze najpierw zasiegnij wiadomosci u zrodla czyli u dyrektorow tych przedszkoli a dopiero potem powiedz cokolwiek..bardzo dobrze ze robia takie cos w tej dziurze lomzynskiej..juz dawno powinno to powstac

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

To nie chodzi o zagrozenie czy cos. Po prostu bardziej mnie ciagnie w teren i wole wlasnie teren, niz jakies bezcelowe jezdzenie po miescie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

zgadzam się w 100%. jazda po mieśnie to monotonia. MTB to życie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

Mam LCD monitor ale jak podlaczylam kompa pod tv tobyl taki sam efekt do tego i natv i namonitorze obraz pływał pojawiały się jakieś kropki biale



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skargi Kobiet

Witam. Tak jak w temacie-mam problem z telefonem domowym z T-Mobile-cały czas w połowie rozmowy rozłącza, dodzwonić się można za 3 razem dopiero itd. Czy ktoś również ma takie problemy z tym operatorem? Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org