wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

A to ja za takiego poj..nego znajomego dziekuje :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Wystarczy że twoje duże psisko się tam załatwia nie trzeba więcej. Do wszystkich pseudo opiekunów którzy tego nie robią SPRZĄTAJCIE PO SWOICH KUNDLACH!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

http://doktorklepacki.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Lubię to już dłuższy czas ; >

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

na obcasie, z tylu ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

pewno na diety i odrestaurowanie jakiegoś domu, czy pałacyku (niedawno coś przemknęło w informatorze) Tutaj zapytam, jeśli społeczeństwo zadba, posprząta po piesku i kasy z mandatów nie będzie, to co? Diety zastawią na poczet pojemników? Taki uczynek społeczeństwu sprawili, normalnie ludzki pan jeden z drugim, paczek ani 13-tek nie płacić proszę. Ustawa na gwiazdkę,normalnie lepszego prezentu nikt nie wymyśli. Dosłownie, jakby nasi policjanci na siłę mandaty dzieliła i na lepszy radiowóz zbierała. Jakby w sklepie pieniądze zabrali i kazali do innego się zgłosić. Te pojemniki powinny być przynajmniej 5 lat temu, a przez ten czas każdy rad nie rad by się do tego dostosował.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Skaza białkowa skutkiem szczepień w szczepionce jest białko, które osłabia wątrobę. Normalne to jest to, że dziecko rodzi się zdrowe i ma prawo płakać jak jest głodne czy ma mokra pieluszkę a nienormalne są kolki, zapalenia płuc itp. Ja mam jedno dziecko szczepione i wmawiano mi, że to normalne, że cały czas płacze i choruje a drugie nieszczepione, które nie płakało i rozwijało się dobrze, polecam homeopatę na skazę. 85 732 27 81

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

twoje myślenie jest na poziomie podstawówki... niby czemu miałby poprawić się statystyki, skoro w małych sklepikach będą zwalniać? bilans pod tym względem wyjdzie na zero... chyba że ludzie nagle będą więcej kupować...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

no niestety nie moge bezowej :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Paragraf 87 ust. 3 Rozporządzenia o znakach i sygnałach drogowych stanowi, że strzałka kierunkowa zezwalająca na skręcanie w lewo (znak poziomy), umieszczona na lewym pasie ruchu, oznacza także zezwolenie na zawracanie, chyba że jest to zabronione znakiem zakazu „Zakaz zawracania” (B-23) albo ruch jest kierowany sygnalizatorem S-3.

Z kolei Paragraf 97 ust. 3 tegoż rozporządzenia wskazuje, że sygnał zielony nadawany przez sygnalizator kierunkowy S-3 oznacza, że podczas jazdy we wskazanym kierunku nie występuje kolizja z innymi uczestnikami ruchu, tzn. tory jazdy nie przecinają się.

Z przepisów nie wynika więc wprost, że sygnalizator kierunkowy w lewo zawsze zabrania zawracania. Nie pozwala zawracać wtedy, gdy na jezdni, na pasie ruchu do skrętu w lewo znajduje się strzałka kierunkowa w lewo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

na allegro na pewno coś znajdziesz:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

stefannowak
Dla psa, piszę przecież. Po prostu widziałam, że chodzi tam bardzo dużo ludzi z pieskami dlatego chciałam się spytać o godziny tych "spotkań". "

*specu*
Po 1. Ta uwaga odnośnie nie sprzątania to akurat nie trafiona w stosunku do mnie, nie wiem czemu z góry zakładasz, że ktoś nie sprząta skoro to tak oczywisty obowiązek?
Po 2. To chyba dobrze, że ludzie wyprowadzają swoje psy za miasto na pola, zamiast miałyby się załatwiać na trawnikach pod oknami.
Po 3. Gdybyś chociaż raz był w tym miejscu którego tak bronisz przed zanieczyszczeniem psimi odchodami to byś wiedział, że walają się tam dosłownie kilogramy puszek, butelek, toreb i innych śmieci pochodzenia menelowego, przy których tych psich kup praktycznie nie widać.

Na tym forum nawet uprzejmie pytania nie można zadać.
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

ceny badania wahają się między 350 zł a nawet do 600-700 zł wszystko zależy od rodzaju badania (czy zwykły rezonans, czy np angio-MR, spektroskopia czy coś tam jeszcze) jeśli badanie będzie z kontrastem to należy liczyć się z dodatkowym kosztem w przedziale 100-150 zł (zależy od placówki i kontrastu jaki używają - cena za kontrast jest wysoka, ponieważ substancje te są stosunkowo drogie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

idiotyzm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Chyba na forum niektórzy biorą jakieś niedozwolone środki

Fajerwerki nad stokrotką! Ale po kiego *****?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org