czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

faktycznie te autobusy to molochy i jeżdzą puste . Robiacy projekt unijny zakupu tych autobusów chyba bardzo się przeliczył . Trudno orzec jak było i dlaczego nie mniej mniejsze autobusy w zupełności by wystarczyły.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Fanka dymanka to zawsze wpi........la sie tam gdzie nie
trzeba ze swoim ozorem.
Jak nie masz pi.....o nic madrego do napisania to skul
rylo i cicho siedz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

basiabasia napisał(a):

> Właśnie wiem :/ a czy wiesz może czy gdzieś w Łomży ktoś
> się zajmuje tym?


Jest w Łomży wszędobylska firma która twierdzi że napełnia wszystko.Niestety efekty bywają różne :/
Jeśli nikt Ci nie pomoże odezwij się do mnie na priv.Ale tak czy inaczej szykuj się na duże koszty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Polecam firmę Zamów Mycie. Profesjonalny sprzęt. Kontakt 501380636

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Czy w Łomży ktoś szyje pokrowce na krzesła na wymiar.Proszę o jakiś kontakt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

no nie niestety nie polecam w/w testów od pana poniewaz chcialem kupic te testy i podwazyłem ich autentycznosc koles mnie zablokował na gg argumentując ze go zdenerwowałem a zadałem mu tylko pytanie na temat testów nie umiał odpisac tylko wklejał linki z pochwałami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

mi tam Biedronki i salony fryzjerskie nie przeszkadzają. Za to ilość kościołów w Łomży jak najbardziej.

a co do tematu... xxx12 skoro zamierzasz się wybierać do wspomnianego salonu fryzjerskiego, co wcześniej napisałaś, to po co pytasz na forum?

Po prostu idź i nie rób zbędnego zamieszania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Zapraszam na priv
Studiofiran@studiofiran.bho.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Przy skwerach, trawnikach. klatkach schodowych , itp śmierdzi jak kiedyś w starych kiblach lub ... w chlewie.

Czasem wchodząc do klatki śmierdzi jak ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Tylko niech radni nie zapomną o dokupywaniu torebek, które są częścią pojemnika. Bo znowu się okaże że pojemniki są tylko kolejnymi koszami na śmieci - a tych nie potrzeba.
Inne miasta zamiast stawiać pojemniki inwestują w darmowe torebki które są rozdawane, pozostawiane w sklepach itd, do tego akcje społeczne.
Przypominam że psie kupy można wrzucać do zwykłych koszy - więc bardziej zasadne jest wydanie pieniędzy na torebeczki niż kosze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

jest teraz pażądny rynek ładne alejki nowe wiaty ludziom się podoba
przestali chodzić tam do ruskich pod plandekie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Co do zwykłych koszy - też wydawało mi się że nie, ale jednak można.

http://e-tygodnik.pl/1310-psie-odchody-w-koszu-na-smieci-stanowia-zagrozenie
Zastępca głównego lekarza weterynarii chyba się nie myli.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Wreszcie władze postanowiły się wziąć za dość poważny problem. Niestety wielu łomżyniaków myśli kryteriami rodem z przedszkola i uważa, że jeśli płaci podatek za psa, to ma prawo kupska pupila pozostawić tam, gdzie akurat się znajdą.

Mam nadzieję, że SM weźmie sie porządnie za robotę, będą karać właścicieli nie tylko za niesprzątanie, ale też i brak smyczy i kagańca w miejscach publicznych. Egzekwowanie podatku jest również ważne. Tłumaczenia ludzi, że podatek jest wysoki (żart?) i ich nie stać są śmieszne. Jeśli kogoś nie stać na wydanie takiej kwoty, to nie stać go też na posiadanie psa.

Pieniądze te powinny być przeznaczane na zakup specjalnych śmietników oraz torebek (chociaż to drugie w Łomży nie wypali, zawsze znajdzie się jakiś śmieszek, który sobie torebki weźmie lub je zniszczy). Reszta pieniążków powinna iśc do schromu, wg mnie.

A co do chipowania, przydałaby się akcja jak ze sterylizacjami. Np. maj miesiącem darmowych (lub zniżki 50%) na chip. Może to by ludzi zachęciło, chociaż te kilkadziesiąt złotych to też nie straszny wydatek.

Ogólnie obowiązek znakowania psów jest od tego roku, jednak jakiś bałwan pisał nowelizację ustawy o ochronie praw zwierząt i tak ten paragraf stworzył, że można go obejść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Zgadzam się z moim przedmówcą w 100%. Ja zawsze sprzątam po moim psie, uważam to za mój obowiązek. Problem zaczyna się później. Co z tym zrobic? Mieszkam na osiedlu domów jednorodzinnych gdzie koszy nie ma. Nie mówiąc już o takich specjalnych na psie kupki! Wychodząc na dłuższy spacer z moim psem jestem zmuszona relaksować się z kupką w ręku..."pieniądze z tych mandatów miałyby iść na zakup pojemników na psie odchody", ale czy kolejność działań nie powinna byc inna?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

natalcia nigdzie nie zamierza się w tych piorkach wybierać:) chodze do szkoly florystycznej i robimy kompozycje i wlasnie na ten weekend potrzebne są piórka do choinki:) dziękuję wszystkim za podpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

w warszawie jest fajne rozwiązanie, na klatce schodowej przy wyjsciu leżą torebki na psią kupe, także wychodzimy na spacer i bierzemy torebeczkę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

www.dekorujemy.net zobacz tu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

A dajcie spokój pieniądze z mandatów poszłyby na pojemniki? Gówno prawda. Zapchałyby znów ich kieszenie. Pamiętam jak kilka lat temu podnieśli podatek za psy i to prawie podwójnie właśnie po to żeby kupić owe pojemniki na psie odchody. I co? Po kilku latach nalepili jakieś śmieszne naklejki na zwykłych koszach gdzie nawet nie wolno wyrzucać! Aż nie dawno postawili kilka pojemników na skate parku. Czy płacenie podwójnie większego podatku przez kilka lat na to nie wystarczyło?! Nie jestem za tym żeby pies robił gdzie popadnie. Sama mam psa i wiem że powinnam po nim posprzątać. I to robię. Ale krew człowieka zalewa kiedy się okazuje, że radni znów chcą korzystać na naszych pieskach żeby sobie kasą kieszenie zapchać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Wspaniały pomysł! MKP86.

Forum to dla radnych kopalnia dobrych rozwiązań. Wystarczy poczytać i posłuchać "głosu ludu":)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Na osiedlu z wyjątkiem skyte-parku i koszy przy przystankach autobusowych nie ma tych na psie odchody.A pozostałych też mało.Czasami trzeba przejść wiele metrów z odchodami w torebce,żeby kosz znaleźć.
Obowiązkowe czipowanie przydało by się.Osobiście jednak te pieniądze wolałabym przeznaczyć na sterylizację.Chyba rzadko sprawdza się,czy pies ma czipa.Z psów trafiających do schroniska wydaje mi się,że większość jest z okolic a nie Łomży.
Sprzątam po swoim psie.Dla mnie problemem jest mała ilość koszy,torebki kupuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

W sumie to się już pogubiłam z tym karaniem. Wielokrotnie byłam świadkiem jak sm przyczepiało się do osób wyrzucających torebeczki z kupą do zwykłego kosza. A może jest to legalne tylko nasi strażnicy texasu o tym nie wiedzą?

Ogólnie przydało by się jakieś stanowisko naszego sanepidu na ten temat, by w razie czego wiedzieć co w łomżyńskiej ziemi wolno, a czego nie...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Autor: (imprezowa) (---.centertel.pl)
Data: 22-11-12 20:42

co się czepiacie, pewnie gościu jest dyslektykiem:D

Dyslektyk, tkóry pisze jak słyszy? Kurcze, kiedyś to dyslektyk pisał u zamiast ó, a dziś?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Autor: motokoo (---.elomza.pl)
Data: 23-11-12 11:35

A dajcie spokój pieniądze z mandatów poszłyby na pojemniki? Gówno prawda. Zapchałyby znów ich kieszenie. Pamiętam jak kilka lat temu podnieśli podatek za psy i to prawie podwójnie właśnie po to żeby kupić owe pojemniki na psie odchody. I co? Po kilku latach nalepili jakieś śmieszne naklejki na zwykłych koszach gdzie nawet nie wolno wyrzucać! Aż nie dawno postawili kilka pojemników na skate parku. Czy płacenie podwójnie większego podatku przez kilka lat na to nie wystarczyło?! Nie jestem za tym żeby pies robił gdzie popadnie. Sama mam psa i wiem że powinnam po nim posprzątać. I to robię. Ale krew człowieka zalewa kiedy się okazuje, że radni znów chcą korzystać na naszych pieskach żeby sobie kasą kieszenie zapchać.







Też prawda. Myślę, że możemy liczyć na pana redaktora "cz", który zapyta radnych, na co wydatkowane są obecnie pieniądze z podatków za psa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek




Można? Można!

http://um.kepno.pl/en/kultura/350-lecie/inauguracja-obchodow/59

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

w bardzo ważnym celu wiec nie mogę sama ich przepisać, a tak w ogóle to smsy są w bazie danych operatora?, może zadaję głupie pytanie, ale nie znam się na tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

1. Dystrybucja torebek - opłacasz podatek za psa - otrzymujesz pakiet torebek na psie odchody!
2. Za uzyskany podatek - pojemniki na odchody /obok koszy na smieci/ szczególnie w miejscach "spacerowych"
3. Pies gdzieś musi załatwiać swoje potrzeby - a ustawienie tabliczek na trawinikach - ze im tam chodzic nie wolno - jest smieszne - bo co on ma zrobić - czytac nie umie a jak go przyciśnie to i właściciel nic nie poradzi:)
4.Czipować psy w ramach podatku, a Straż Miejska wyposażyć w czytniki - biega taki futrzak bez smyczy i kagańca - czytnikiem go - ma właścicela - mandacik - nie ma - do schroniska.
5.A coby nie było tłoku w schronisku - każdy psiak adoptowany ze schroniska= zwolnienie właściciela od podatku (ale nie zwolnienie od rejestracji)
6. Wyznaczyć tereny w mieście dla psów (taki ogrodzony kawałek zielonego z paroma drzewkami do podlewania:) - i ławeczką dla właściceli. Pies w towarzystwie innych się wyszaleje, właściciele wymienią poglądy :). Same zalety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

6 pkt można sobie darować:) Nie ma terenów na boiska dla dzieciaków....a co dopiero dla psów.

Wszystkie pozostałe ok!


Będzie nowa ustawa smieciowa i tak będziemy płacić więcej (sic!) to może chociaż kosze się pojawiąw ramach tej podwyżki? Można dodac punkt w przetargu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

nie mogę, gdyż ikona edycyjna jest nieaktywna, nic tu nie mogę zrobić:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

ludzie, dla kazdego problemu zakladacie oddzielny watek, zamiast użyć wyszukiwarki google

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Andrzej Węgrowski z Zambrowa kręcił u mnie i jestem zachwycony. Idzie na jakość. Minus jest taki, że długo trzeba czekać na płytki, bo nie robi po łebkach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Izrael: wzrost liczby zakażeń pomimo masowych szczepień. Rząd nakazuje noszenie maseczek

Oczywiście że tak. Ale musisz to zgłosić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org