piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

steamartmobile.pl 602115347

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Zabiore
3 osoby do białego wyjazd z Łomży ok 7.00 powrót 18-20 kontakt 515504843

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Dociekliwyinternauta jeśli cię interesuje sytuacja MPK to idź i porozmawiaj osobiście tam w cztery oczy. A co do rozkładów powinno być napisane że autobusy kursują z tolerancją +/- 3 minut



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Busiki na godziny szczytu są za małe dla Łomży ewentualnie autobusy 8-10 metrowe np. dla linii nr 8 i 10 powinny wtedy kursować w godzinach szczytu co 4 minuty.Może to by się sprawdziło



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

up@ błąd....
kiedys dyslektyk pisal zamiast G>P czy tez B>D
po prostu male pomylki, a nie jakies chandle czy mórki ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

ja proponuję robić zdjęcia i zamieszczać ich na forum tak jak tych co źle parkują i przyznawać karne kupy

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

sranie w banie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Ja miałem chyba jedną przez cały rok (rozwiązaną w ciągu kilku godzin). Również polecam. Mają teraz dobrą ofertę z TV cyfrowa + analogowa + internet za 79 PLN.
Problem z nimi jest jak nie pilnujesz kiedy Ci się umowa kończy. Nie informują o niczym tylko liczą sobie bez promocji dużo większe sumy. Później gdy chcesz rozwiązać umowę to liczą 3 miesięczny okres wypowiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Kochani w większości zgadzam sie z waszymi opiniami i to prawda, że wina leży też po stronie kobiet. Tenis nie tylko na Milano można sie pobawić w parze, brakuje wlasnie takich emocji, kiedy ludzie są sobą tak zauroczeni, ze nie zwracają uwagi na otoczenie i bawią sie ze soba swietnie. Pewnie powiecie, że za dużo wymagam i za bardzo romantyczna jestem. Pewnie w jakimś stopniu tak, ale może zaczęłam już wątpić w to, że kiedykolwiek ktoś taki sie pojawi przy którym kobieta stanie sie szalenie szczesliwa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

co do mnie uwielbiam tańczyć i mimo,że może facet nie będzie zabójczo przystojny to nie dyskryminuje go, nie odmawiam ,bo wiem też, że na jego miejscu poczułabym się kiepsko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

Problem prawie odwieczny - psia k..a. Bo nieważne czy masz psa czy nie - każdego interesuje - tylko punkt widzenia jest inny.
Właściciel czy sprzątnie czy nie - ma problem!! Nie sprzatnie - źle... sprzatnie ..też niedobrze, bo nie ma co dalej z tym zrobić:)
Nakleić napis na kosz do śmieci - kazdy potrafi - ale... jak wyżej już pisano/ to niezgodne z prawem. Wrzucic do pojemnika w smietniku??? No cóz - i to niezgodne z prawem! Pomysł na torebki w klatce schodowej - jest świetny. Bo przy postawionych koszach na psie odchody torebki pojawiły się raz (przy stawianiu koszy) i znikły - ot ... dzieci się bawiły...
Co do znakownia psów - powinno byc obowiązkowe. To chroni i psa i ..własciciela przed zgubą. I czip powinien byc wliczony w podatek!!
Natomiast Straż Miejska faktycznie powinna
a) być częściej widoczna na osiedlach (nie tylko przemykająca autkiem)
b) zwracać uwage właścicielom szczególnie dużych psów puszczanych luzem - bez smyczy i kagańca. Nie interesuje mnie - czy dany pies jest agresywny czy nie. Jak skoczył na moje dziecko - to nieistotne było - że chciał "powitać" jak to właściciel orzekł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

hmm, a nie mozna przez pc suite sciagnac sms na komputer i otworzyc poprzez word, zmienic format i otworzyc przez word?

Ja nigdy tego nie tworzylem, ale czy to nie bedzie to samo co napisanie w programie po prostu takiej samej tresci i wydrukowanie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nie pozwólmy Kaczyńskiemu na przymus szczepień! [OPINIA]

jak w waznym celu, to moim zdaniem powinnas udac sie wpierw do operatora, powiedziec jaka jest sytuacja, a jak nie to prokurator. Nie jestem pewny czy operator moze uzyczyc tresc smsow postronnej osobie.
I moim zdaniem, rowniez sa w bazie... ile bylo takich przypadkow ze policja zwraca sie z prosba do operatora o przekazanie tresci sms'ow

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org