czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
degradacja biskupa - generała

ja dziś byłem powiedz kolor kurtki bo ja dziś widziałem dwie podobne albo kolor włosów





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Budują biedronki wszystkie większe zakłady pracy sprywatyzowane lub już dawno wyburzone ,wskaźnik bezrobocia pnie się co raz wyżej ,skala emigracji sięga niemal zenitu.Wnioski wyciągnijcie sami.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

taka jedna sprawa, zdesperowany czlowieku....
Rynek nadal jest ;]
A z twoimi zaburzeniami proponuje przejsc sie do psychologa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Zdajesz sobie sprawę, że temat brzmi: GDZIE KUPIĆ SZTUCZNĄ CHINKĘ?

W sensie: kobietę z Chin...

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

SONY29- Nauczy się najpierw pisać a później wypowiadaj się na forum



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Zapewne zmyślona marka dla badziewnego sprzętu produkowanego gdzieś na chińskim zadupiu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Prosze mnie nie krytykowac bo moglem sie pomylic i pomylilem sie zamiast y wstawilem a SORRY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Nie ma żadnej biedronki to był żart ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

chyba PG1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Na Aleji Legionów 45a jak dobrze pamiętam koło tej szkoły zielonej.Ten salon w podwórku jest to muszę napisać, że masakra jak ta właścicielka włosy robi ona sto lat za murzynami ze ścinaniem i malowaniem włosów.Przestrzegam

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

PG8 przy SP9 mają najlepszą kadrę szachistów i często wygrywają na turniejach, PG1 to wylęgarnia debili.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

A gdzie ma do Ciebie napisać?Tutaj na forum?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

No właśnie , dobre pytanie to ile kosztujesz?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

W łomży mamy MPKi które kosztują 2.80 zł(poprawcie jeśli złą cenę podałem) za bilet. Byłem kilka razy w Olkuszu (takie małe miasteczko na południu Polski). Też kiedyś mieli drogą komunikację, ale ktoś bardzo mądry się temu przeciwstawił i na początku kupił 3 busiki jeżdżące po całym mieście i pobierające po 1zł za przejazd. Teraz uwaga bo będzie najciekawsze. Ludziom spodobał się pomysł tego przedsiębiorcy i szybko dorobił się następnych busików, komunikacja miejska (autobusy) upadła, przez co nie miał konkurencji. Na dzień dzisiejszy busiki tego Pana jeżdżą co 10 minut z każdego przystanku pobierając 1zł za przejazd od osoby, nieważne czy jedziesz 2 przystanki czy przez całe miasto. Mało tego, Pan jest tak przedsiębiorczy, że wysyła busy do Krakowa i Katowic, oczywiście PKS w Olkuszu też szybko upadł, bo busy miały cenę kilkakrotnie niższą, teraz jeżdżą tam co godzina. Gdyby w Łomży jakiś przedsiębiorczy pan z głową do interesów wpadł na taki pomysł to myślę, że MPKi też szybko by stąd zniknęły.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

co się czepiacie, pewnie gościu jest dyslektykiem:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

Tak powinni im jednak kupić te zegarki szwajcarskie.( może junia dofinansuje)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

pg 1



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

A może sony nie jest Polakiem tylko emigrantem z reklamówką z fajkami i biedny nie ma gdzie się podziać. Stąd problem z poprawną pisownią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

u mnie pod blokiem praktyczniej po każdej nocy coś stoi, a to kanapa, a to kawałek segmentu, sama niedawno wyniosłam dywan i z rana już go nie było, pewnie się komuś spodobał:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: degradacja biskupa - generała

za stara jestem, czasem jaja sobie robię na forum dla odstresowania po ciężkim dniu, ale imprezy to już nie dla mnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org