czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowa ,,rzeczywistość,,

kolor kurtki to był jakiś ciemniejszy i kurtka długości do pasa a włosów kolor to już dobrze nie pamiętam więc nie będę okreslał

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

zaiset zdesperowany czlowieku, masz racje. odlacze sie od dyskusji, po co, skoro jestes idiota? :))

Na przyszlosc(nawet chociazby jutro) zaraz jak zapiszesz sie do tego psychologa, pojdz na ten swoj "zlom". Tak tylko ci podpowiem ze wiekszosc z ludzi ktorzy handlowali na placu "glownym" zostali przeniesieni nie wiele dalej ;]

Co do mojego nicku, co w nim takiego nadzwyczajnego?;] Ty mozesz i tak miec lepszy, ale to nie ja sie kompromituje na forum publicznym ;]
Btw, w nastepnym poscie, proponuje abys procz tego capslocka, pogrubil tekst, zapisal czcionka 50 i robil odstepy miedzy S Ł O W A M I.
Moze wtedy ktos sie przejmie twoim losem, a ty poczujesz sie zauwazony:)))))
3maj sie czlowieczku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Probawalas podawac sloiki Hipp hipoalergiczne? Sa z malo uczulajacych produktow, z krolikiem, ziemniakami itp.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

juæ drugi chłopak pisze o takiej sytuacji na forum ;\ Odwagi więcej, nie myśl teraz, że ona nawet przeczytając te forum odważy się do Ciebie odezwać, no helooołłł. Mogłaby postąpić tak samo jak Ty z tym urzędzie. ;p :)
Znikome szanse, że ją znajdziesz.
Apeluję, chłopcy więcej odwagi!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

BUhehheh proszę cię , jest to sprzęt pokroju Manty , jakie pieniądze taki sprzęt.
Co to za firma która wstydzi się podać adresu siedziby firmy w polsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Gdzie ta biedronka jest ? z której strony ?
z tej od kościoła czy z tej od pogotowia



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

wcale nie ma,to sciema.

ktośiek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

po prostu chcialabym zapytac sie o opinie bo szukam dobrej fryzjerki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

cudna reklama :)) do skasowania!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

i ja nie zamierzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

perfumeria paryska

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

@fanka bocianka

Powołam się na Ciebie :>

hmm.Jeszcze jedno pytanko.Jak teraz bym się chciała przenieść od 2 półrocza i do 1 klasy ? Mogę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

ha ha ha.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Jesteś pi*da nie facet jak się boisz zagadać do dziewczyny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

A mi sie niechce:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Idź do pulmonologa, czy alergologa i porób testy, dawniej tu w szpitalu była dobra pani alergolog od dzieci Dr Homoncik czy jakoś tak, nie wiem czy jeszcze leczy. Ja osobiście teraz leczę się w Białymstoku u Dr. Ireny Złotnik i powiem, że jeśli chodzi o testy, spirometrie, badania i ustawianie leków to jest naprawdę dobrym lekarzem i zna się na tych sprawach, bierze stronę pacjenta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Idz do 3 od razu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

W Perfumerii Paryskiej są dobrych marek dodatki takie jak balsamy po goleniu czy wody po goleniu. Osobiście bardzo polecam perfumowane balsamy po goleniu. Mój brat bardzo sobie je chwali bo nie może używać perfum a te balsamy są rewelacyjne jeśli chodzi o zapach i nawilżenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Trochę poczucia humoru nie zaszkodzi;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Witam.Mam pytanie,gdzie moge wyrzucic stara zuzyta rozkladana sofe.Pan z obslugi mojego bloku,powiedzial mi,ze na smietnik nie moge,wiec co z nia zrobic,doradzcie i pomozcie...Bede wdzieczna za odpowiedz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Szanowny Panie Mirosławie Pan się nie boi Urząd Miasta powinien się jeszcze wytłumaczyć jakim sposobem trzymał bez wykształcenia pracownika na kierowniczym stanowisku i to ponad 20 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

można się przepisać tylko trzeba mieć sporo swoich prac, a rozmową się nie martw. często się pytają tylko czy udzielasz się w konkursach itp i jakich artystów sobie cenisz. ogólnie nie jest trudno się dostać. wiele osób się przenosi do plastyka z innych szkół ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

Kabanosy w promocji !!!!!!!!!!! Wszyscy do biedronki !!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

TAK JEST IMPREZA - JA IDE Z PACZKA 15 OSÓB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowa ,,rzeczywistość,,

ja się w sumie b.dobrze uczę więc może co sądzicie : pg1 czy pg6 ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org