czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

Siemka .
Powiem tak nie rozumiecie patrze że gdyby jemu nie zależało na tej pracy to by miał wyje..ne na to co wy macie bierzecie bez opłacenia jecie na sklepie(ja uważam że kwestia wychowania jest zjesc dopiero gdy zapłacę ) po 2 uważam że jeżeli niema się czegoś na sumieniu lub nic nie podpier...ło ze sklepu to tacy pracownicy nic was nie powinni nękać i nie stresowac sie jakies wydarzenie za które zostaliscie zatrzymani musiało spowodowac wasz dyskonfort (do roboty a nie na jumy) przez to po 3 te wypowiedzi ze kaza sie rozbierac to az zal dzieci odejdzcie od monitorów hah . po 4 ludzie zastanówcie się kto nad takim ochroniarzem ma ręke kontroli KTOS MUSI MIEĆ prosze poszukac pokoju z napisem dyrekcja lub kierownik . a jezeli sie jumało to niema co sie dziwic ze co poniektorych denerwuje lub nęka. ja chodze sobie po sklepie raz mnie wział do kontroli bo podejzewal ale nie miałem pretensji wyłożyłem to co chciał wiem ze poprostu taka ich praca przeprosił i tyle .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

Polecam klub nevada oczywiscie sala techno :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

ja też polecam :) zobacz sobie stronę Liceum Plastycznego na face
http://www.facebook.com/profile.php?id=100003672079636



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

Hola hola
To ze Garbaty wcale nie musi nikogo dyskwalifikowac!

Garbate może być piękne

tak jak to w moim akurat jest przypadku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

bo kobiety chcą od mężczyzny wszystkiego co ma, a mężczyzna od kobiet tylko jednego?HIhihihihihihi........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

korepetycje z fizyki na wysokim poziomie, proszę pisać: sunny-sky@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

korepetycje z matematyki i fizyki na wysokim poziomie, proszę pisać: sunny-sky@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

a gdzie wy w parze chcecie potańczyć na milano
fakt dziewczyny niedają znaku bo facet pomyśli że już ją wyrwał
taniec i dymanko

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

ostatki w następną sobotę

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nowe kursy dla nauczycieli etyki. Ministerstwo wybrało uczelnię Rydzyka

Autor: przejazdem w lomzy (---.augustow.mm.pl)
Data: 21-11-12 21:30

Przejeżdżam sobie dzisiaj w nocy przez Łomżę. Godzina 00.05. (...) Więc jedziemy przepisowo. Chyba się jednak bardzo spieszył, bo minął mnie pasem dla aut jadących z naprzeciwka tak jakbym stał w miejscu, a przecież miałem 50. (...)
Po pierwsze samochód policyjny jest uprzywilejowany gdy jest na sygnale, czyli wyprzedzanie na mieście auta jadącego z max prędkością, bez włączonych kogutów, jest niedopuszczalne.
\
-----------------------------------------------------------------------

Coś kręcisz, no ale żeby nie było, że w tej Łomży mieszkańcy nie są gościnni, to zwrócę ci DYSKRETNIE uwagę na dwie nieścisłości w twojej opowieści. Po pierwsze, o tej godzinie obowiązuje w mieście 60 o ile kojarzę, więc gdyby cię nawet wyprzedzili to mogli mieć 60 - skoro ty miałes 50:)
Po drugie, ten manewr to wyprzedzanie a nie tak jak napisałeś, że cię "minął". No ale szczegół o którym powinieneś przcież wiedzieć jako kierowca:)
A tak w ogóle, biorąc pod uwagę te dwie nieścisłości, może to w ogóle nie była Łomża?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org