czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

widziałam bombki ze styropianu w Kwiaciarni Irys na Małachowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

ja polecam;) ale lepiej idź do innej szkoły i się przepisz na początku, to unikniesz egzaminów:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

cichociemny, Tenis - dzięki :)
Judyta99 - nie załamuj się, bo istnieje i warto, wierz mi, że warto :)
biess(pieczny) - zgadzam się z Tobą, jak zwykle nie można generalizować, ale w tym co piszesz jest wiele racji. Powiem nawet więcej. Często jest tak, że nie patrzymy na to z jakiej ktoś rodziny pochodzi, jaki jest jego/jej ojciec, matka, brat, siostra, itd... tłumacząc sobie (i innym też), że nie ma to znaczenia, bo przecież nie nimi będę związek budował/budowała. Nic bardziej mylnego, z nimi też. Może nie bezpośrednio, ale pośrednio... Rzadko kto chce się wyrzec swojej rodziny, swego domu rodzinnego tylko dlatego, że 'mój partner ich nie toleruje - delikatnie mówiąc'. Powiem nawet, że nikt normalny, dobrze wychowany, mający wspaniały kontakt z rodziną tak nie zrobi. A potem z takich rzeczy...
Niby pomiędzy partnerami jest wszystko OKI. Ale... są imieniny, urodziny, różne święta, BN, Wielkanoc... i powstaje pytanie: iść czy nie iść? Pójdę - będę źle się czuł/czuła, będzie niezdrowa atmosfera, od słowa do słowa zrobi się nie miło... nie pójdę - jeszcze gorzej. Kilka takich słów i sprzeczka z partnerem gotowa, czasami urastająca do awantury. A przecież 'rodzina' miała nie mieć żadnego znaczenia... Kilka takich 'świąt', kilka awantur... samo życie.
Nie uważam, że związek w którym 'jeszcze nigdy się nie kłóciliśmy' jest dobry. Świadczy to tylko o tym, że nie były w nim poruszane poważne tematy. Różnica zdań nie jest zła, czasami wręcz potrzebna.
Kończąc, powiem tylko, że... częściej trzeba myśleć.
Przed ślubem jest zazwyczaj: co mogę dla niej zrobić? jak się ubrać aby jej się podobać? jak postąpić aby była ze mnie zadowolona, dumna?
Po ślubie: dlaczego ona dla mnie nie robi tego i tamtego... dlaczego mi nie wolno tego to a tego, itp...
Znowu się rozpisałem. Na koniec powiem jeszcze tylko tyle, że czasami, wystarczy tylko, tak zwyczajnie, ciepło spojrzeć i uśmiechnąć się :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

racja matizzo ;) co z tego jak jakiś odważy się aby podejść jak zostanie "odrzucony" ? ponieważ nie jest w Waszym guście, zostanie wyśmiany, bądź wogóle brak reakcji. W dzisiejszych czasach większości dziewczynom dość trudno zaimponować. A kwestia tańca ? Sam jak zauważyłem albo siedzicie sączycie drinacza bądź browarka z soczkiem jak poprosi się do tańca to nie dzięki, bądź tylko z psiapsiólkami i mułem nie ruszy się was. Oczywiście są wyjątki gdzie bez problemowo można z jakąś dziewczyną zatańczyc normalną. Ale powtarzam NORMALNĄ. A o takie momentami dość ciężko bo coniektóre mają zawyżone mniemanie o sobie. Więc nie dziwcie sie dziewczyny drogie że mogą faceci do was nie podchodzić. Nawiązując do postu niezniese on też ma racje po co podchodzić czasem do kobeity poprosić do tańca jak bedzie potrafiła wzrokiem zjechać i nie zechcieć zatańczyć. I poprostu czasem lepiej nie podchodzić i liczyć na szczęście. A skoro krejzolka jestes konserwatywna to zobacz że i czasyy są zupełnie inne niż kiedyś i czasem warto dać jakis hmmm że tak to ujme znak ? Bądź coś w podobnym stylu aby chlopak wiedział że jestescie zainteresowane nawet tym zwykłym tańcem. No cóż troszeczke napisałem możliwe że powtarzałem sie gdzieniegdzie co jest spowodowane dośc późną porą :) No co dla niektórych wczesną. Ja niestety dopeiro kładę się spac. Także pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

Witam, przebywam obecnie w Belgii (Antwerpia) chciałabym wrócić na Święta między 18 a 21 grudniem do Polski, Łomża czy nie orientujecie się może jakie firmy organizują przejazdy busem? Prosiłabym o podanie numerów telefonów, z góry dziękuję za pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

Na wstępie napiszę, że w moim poście nie chodzi o obronę Panów Mundurowych, ale może oni faktycznie jechali na jakąś interwencję. Z tego co wiem w nocy raczej kogutów nie włączają i syren skoro nie ma ruchu. Po co budzić całe miasto? A że im zawalidroga 50 km/h jechała to wyprzedzili :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Karolina Pawłowska: prawdziwym wyrazem buntu jest sprzeciw wobec cywilizacji śmierci, a nie przeciwko życiu

Zależy do jakiej kwoty chcesz zakupić prezent. Dobrej jakości i renomowanych firm trzeba szukać w dobrych perfumeriach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org