piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

ok dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

zblizają się swięta.... jakie sklepy/hurtownie z zabawkami (w miarę tanie) polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

Ewentualnie w jakimś klubie - Yama, Qube, Quatro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

wads - oczywiście, że trzeba uczyć dzieci co to jest pieniądz, skąd się bierze itp. Ale prawda jest taka, że dzieci i tak najlepiej uczą się na przykładzie własnych rodziców, więc jak w domu patrzą na beztroskie wydawanie pieniędzy i zaciąganie długów, to pewnie w przyszłości same tak będą postępować. Wg mnie można oczywiście nawet i przedszkolakom parę słów o pieniądzach powiedzieć, ale wystarczą ze 2-3 zajęcia w tym temacie, a nie od razu całoroczne zajęcia dodatkowe.
W szkole podstawowej myślę, że takie tematy powinny być poruszane na lekcjach wychowawczych, przynajmniej dzieci robiłyby na tych lekcjach coś konkretnego, a nie przepisywały od siebie zadania i gadały :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

Byłem ale się zmyłem :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

Co do Argo to uważam że to będzie dobry wybór....Z resztą Proxima+dobry operator też nie odstępuje na krok od innych wykrywek z podobnej półki cenowej...Malachit kiedy miałbyś czas żeby gdzieś wyskoczyć? Daj może jakieś namiary na siebie...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

scooby doo... 300m za centrum chinskim przy dworcu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

Mam pytanie, czy pub 9-tka jest już na nowo otwarty ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

kawa na lawe piszesz ze zacznie sie jakis poscig miedzy polkami a zaloze sie ze na forum to sie udzielasz a do owej biedronki sam polecisz!hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

ja też kupowałam od tego uzytkownika, są z jeziorka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie bogu, a diabłu PiSlamiści dziękują

Enel-med, koło piekarni Kraska(ten sam wjazd)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org