piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

pewnie autor tematu już wyp*** z miasta haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

korzystam z masaży, chociaż w moim przypadku to tylko chwilowo skuteczne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

Piesek jest po wizycie weterynarza napewno ma koło 8 lat, jednak pod dobrą, troskliwą opieką pożyje jeszcze ładnych pare lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

Zapomnieli powiedzieć jaką ciężarówką facet dysponował. No bo 4,5 tony materiału wybuchowego nie sposób przewieźć osobowym autem. A i van nie bardzo się do tego nadaje. No chyba żeby obracał z 10 razy, N. Huta-Warszawa, i układał wokół sejmu.
Muszą również zorganizować całą rzeszę psychologów, bo jak dzisiaj z rana usłyszałem we wiadomościach radia-Z, studenci uczelni owego pana, przeżyli ogromny szok. W takim razie, wymagają fachowej pomocy.
Chociaż osobiście w wypowiedzi jednej czy dwóch osób, nie wyczułem żadnego szoku. No ale ci z radia wiedzą lepiej.

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

Zastanawia mnie kto wymyślił pod tą biedronką parkowanie prostopadłe.
Było parkowanie skośne i można było w miarę spokojnie wjechać i wyjechać.
Teraz bajzel jak holera, każdy parkuje jak chce a raczej jak mu warunki pozwalają.Przy linii ciągłej pod budynkiem niby nie można parkować,ale jak widać spora część kierowców nie zna się na znakach albo ma gdzieś to czy inny kierowca wjedzie albo wyjedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

ludzie opamietajcie się! Czy budowa tej skromnej kwiaciarni to budowa elektrowni atomowej albo spalarni smieci biologicznych ,że tyle krzyku? Podnosicie wiele bezsensownych argumentów które świadcza tylko o waszym zacietrzewieniu i zwyczajnej złosliwości. Płaczecie ,ze nie ma pracy ale gdy ktoś zaczyna coś robić to rzucacie mu kłody pod nogi na tysiąc róznych sposobów doszukując się w jego działaniach wszelkich nieuczciwości. Nigdy w tym miescie nie będzie lepiej bo kołtuństwo jest powszechne i tkwi głeboko w mieszkańcach. Dowodem jest własnie blokowanie tej kwiaciarni i te komentarze w tej sprawie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

idz lepiej oddaj krew za darmo i zrobią ci badanie gruby krwi i 50zł w kieszeni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

polecam panią.dr. Gabriele Krajewską Gońko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

kołtuństwem trzeba raczej nazwać budowę kwiaciarni z drzewem w środku hahaha!!

ja jestem jak najbardziej za rozwojem gospodarczym Łomży, niech powstają nowe biznesy, ale w takim miejscu? nie dość, że w środku rośnie drzewo, to jeszcze protestują mieszkańcy, którzy na pewno zbojkotują nową kwiaciarnię, a jak wiadomo, raczej okoliczni mieszkańcy będą robić tam zakupy, więc CZY GRA JEST WARTA ŚWIECZKI?

kto przyjdzie po te bukiety, jeśli mieszkańcy urządzą bojkot, po tym jak zostali potraktowani? trzeba się wzajemnie szanować. nie można postawić tej kwiaciarni w jakimś mniej kontrowersyjnym miejscu?

Fantic, ja widzę, że bardzo ładnych epitetów używasz :) a co powiesz na to, że to Tobie pod oknem zbuduję taki budynek, który nie dość, że zasłoni ci widok, to jeszcze pomniejszy parking? przyjmiesz mnie z otwartymi ramionami, czy znowu nazwiesz "kołtuństwem"?

żyję wg. zasady NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIEMIŁE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

To nie jest wina parkowania prostopadłego, tylko zdolności do wyczynów drogowych naszych kierowców. Zauważyłeś może ilu driverów właśnie w tym miejscu wyjeżdza wjazdem i odwrotnie?? Robi to praktycznie co drugi. U nas kierowcy nie myślą i nawet nie starają się przewidywać najprostrzych sytuacji na drodze. Kiedyś przy biedronce na Wyszyńskiego jakaś babka staneła w drzwiach tak, że ludzie musieli dobrze sie gimnastykować, żeby wózkiem nie uszkodzić jej auta. (szkoda, że robiłem małe zakupy, bo bym jej zrobił zaje****ą kreche na zderzaku może by coś zrozumiała w co szczeże wątpie) To co u nas dzieje się na drogach to można filmy kręcić. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

ja 13 grudnia przylot mam o 10 rano na modlin..i chciałbym wiedzieć jak z tymi autobusami..czy znów będę musiał jechać na dworzec wschodni?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

wolne miejsca 22.11.2012 Łomża-Olsztyn, Olsztyn-Łomża tel 667569320

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

diaesirae
w której drukarni są takie ceny i czy chodzi ci o ulotki dwustronne w kolorze?
na allegro można zamówić za 160 zł brutto z przesyłką czyli ok 130 zl netto, wiec jeśli piszesz o ulotkach dwustronnych w kolorze to nie tak drogo jak na Łomże...
daj namiary na drukarnie, może zacznę kupować u nas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

Ludzie będą wyglądać promocji z okna swego mieszkania , wystarczy że uchylą okno i już będą widzieć co jest w promocji ehheh, przecież mają tak blisko


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy Sen. Lidię Staroń poprze Senat ?

Badania rezonansem są 2 - w szpitalu i na Al. Legionów. Dostajesz skierowanie i czekasz w kolejce. Ja ze słowem "pilne" czekalam 10 dni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org