czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I to jest bardzo dobra wiadomość...

też mogę być;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Kto z Was uczy sie w żaku na administracji I semestr?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

a policja zbiera ip :) polski internet nie jest wolny. Przykładem moze być to, że komentarze co do konfliktu w Stefie Gazy na onecie czy wp są wyłączane pod artykułem.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

a bo co?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Napiszę to śmiertelnie poważnie, w Łomży brakuje dobrego klubu, nie jakiejś restauracji z miejscem do tańczenia,czy pubu z kawałkiem parkietu. Dyskoteki z prawdziwego zdarzenia jakie mają Warszawa, Wrocław, czy Poznań.. Fajnie, ze smakiem zrobionego dance klubu... i tyle, pomyśl...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

a bo się pytam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

tu technik rachunkowości nic nie pomoże;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

konkurencja nie spi /kwiaciarnia z naprzeciwka/.na wszystkie sposoby nie pozwala zeby powstala tam, druga kwiaciarnia bo miejsce ta wysmienite.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

w sumie komuś może sie przydać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

A co, w kwiaciarni drzewo nie może rosnąć? też ma kwiaty ładne jak kwitnie na wiosnę.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Ceny: http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=rutus
Polecam Argo, cena wyższa o 200-300 ale warto, a przy zrzutce w kilka osób to niewiele.

Co znaczy dla Ciebie "niewypał granatu" ? Zapewne znalazłeś skorupę bez zapalnika. Klamra z orłem jeśli już to carska nie radziecka. A niewypał (niewybuch czy niewystrzelony?) 30 kg to nie żaden hardkor. Aczkolwiek niebezpieczny stwór.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

haha ja nie wiem nic o konkurencji, bo to mieszkańcy się skarżą, ale mi nie o to chodzi komu to nie pasuje tylko..

o DRZEWO rosnące w ŚRODKU budynku, czy coś takiego jest dopuszczalne? jak to będzie funkcjonować? drzewo chyba uschnie bez dostępu światła? uschnięte drzewo w środku kwiaciarni to chyba niezbyt dobra reklama hahaha

p.s. przyjdzie klient do kwiaciarni zamówić bukiet imieninowy i powie, a dorzuci mi pani jarzębinkę z tego drzewka do bukietu, taki łady jesienny będzie i naturalny hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Zależy też jakie to zabawy Cię kręcą ?jak coś to wal śmiało i się nie krępuj to coś Ci doradzę.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Poszukuje elektryka do sprawdzenia instalacji w Fordzie Fokusie i jej naprawy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

przykład blokowania budowy tej kwiaciarni to kolejny przykład mentalności miejscowych peiniaczy czyli mieszkańców. Żaden z przedstawionych przez nich argumnetgów nie zasługuje na uwage i jest zwyczajnie smieszny. Prze to wszystko przebija zwyczajna złosliwośc i zazdrość. Takie postawy skutecznie przez 15 lat blokowały budowę miejscowej galerii hnadlowej. Miejsce dla kwiaciarni jest wysmienite i i obecnośc jej doskonale wpłynie na ceny w znajdującej się obok. Mam ndziej ,że nikt nie bedzie powaznie tej histeri traktował i kwiaciarnia powstanie.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Malachit może wyskoczymy razem na wspólny wypad. Jestem początkującym w tym temacie, posiadam Proximę 2 i nie do końca ją rozumiem. Może na wspólnym wypadzie udzielił byś kilku wskazówek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Dzieki wszytkim za podpowiedzi, bardziej zalezy mi na dobrym mechaniku, ponieważ mam problem natury technicznej, a gazownik to tak przy okazji :)

Aha i prosiłbym aby już zaden z kretynów pokroju: jaro2818, jacek21 i orany_julek nie pisali, szkoda waszej nafty.

Natomiast resztę osób pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Witam serdecznie. Mam problem z misją w grze Sleeping Dogs. Nie chodzi mi o to co dalej robić jak przejśc lecz zupełnie o coś innego. Mianowicie w misji gdzie zbieramy dowody na Gwiazde. Jesteśmy w dokach wchodzimy na dach i mamy zrobić zdjęcie. Więc... wchodze na dach chowam się za tym szyldem i wyskakuje powiadomienie aby zrobic fotke to wyjmuje tego smartfona wciskam LEWY SHIFT i go trzymam no i tu problem jest.. nie moge przybliżać robić zdjęc a jak klikalem dosc szybko występowało nawet pewne pikanie nieznane mi. Jak puszczałem LEWY SHIFT to taki jakby 2 sekundowy lag i normalnie gra smigała i jak znow chcialem fotke robic znow to samo ;/ myślałem ze może źle stoje w zlym miejscu ale ogladałem różnego rodzaju filmiki na youtube i normalnie dziąłało moj kolega nie miał takich problemów. Piszę tu gdyż wydaje mi się to dość dziwne że akurat w momencie jak chce zrobić zdjecie przycina mi sie i nie moge tego zdjecia zrobić. ale dialogi i gra trwa dalej. Podsumowując nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną tego że mimo że gra nadal trwa są dialogi itpitd ja nie moge zrobic zdjecia po wcisnieciu lshifta zacina mi sie aparat i jak klikam to pikanie jakieś mam a po puszczeniu jest normalnie. Pilnie proszę o jakąś pomoc !

Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

a jaki kolego masz problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Nie mam nic do kwiaciarni w tym miejscu,nie moja branża,ale brak konsultacji z mieszkańcami,pośpiech inwestora,dość mętne tłumaczenie się administracji ,skłaniają do przyjrzenia się ,kto ową kwiaciarnię otworzy a protestującym bym podpowiedział,żeby skontaktowali się z kimś biegłym w prawie i nadzorze budowlanym,niekoniecznie z Łomży.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Czy ktos wie czy Autobus(linia 3) normalnie jutro jezdzi ?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Można zarejestrować się ze skierowaniem w Przychodni Laryngologicznej u Pani prof Topolskiej w DSK w Białymstoku. Można nawet telefonicznie uzgodnić rejestrację.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

www.mechanikajarnuty.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

bo nie wszystkim można wszystko.
Budynek postawić wchodząc na miejską działkę nie każdy możę , nie mowa o kwiaciarni.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

nikt nie pomyślał o nowych miejscach pracy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

jaaaaaaaaaa Moje serducho biło mocniej do Choppera więc nim jeżdzę :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

wywazac sie opłaca bo wtedy nie ma wężykowania im więcej opony tym to zjawisko mocniejsze. Czyli tak zwana SHima jeśli się nie mylę

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Sprawa jest bardzo ciekawa. Przedstawiciel Spółdzielni twierdzi, że teren został wydzierżawiony na czas nieokreślony. Nie mogą go sprzedać bez stosownej uchwały walnego zgromadzenia. Ten budynek może być tylko budynkiem tymczasowym, który musi zostać rozebrany po upływie 120 dni. Inwestor nie może postawić budynku na terenie nie należącym do niego. Ze zdjęć wynika jednak, że budowany jest on już jako obiekt stały. Nie wierzę, że inwestuje się kupę kasy w fundamenty, aby go na początku kwietnia rozebrać. Pan Prezes twierdzi, że jak właścicielowi kwiaciarni nie wyjdzie biznes to rozbierze budynek. To nie wie Pan, Panie Prezesie, że obiekt jako tymczasowy nie może tam długo stać i oczekiwać na sukcesy handlowe właściciela? Wydaje mi się, że niedługo ten teren zmieni właściciela, potem będzie wniosek o pozwolenie na budowę obiektu stałego. Mi tam ten obiekt nie przeszkadza, tylko dlaczego ciągle wszystkie decyzje są nieprzejrzyste? Takie właśnie wzbudzają podejrzenia o kumoterstwo. Moja rada do konkurencji: proszę po 4 m-cach od otwarcia kwiaciarni zwrócić się z wnioskiem do Nadzoru Budowlanego Powiatu Grodzkiego o stwierdzenie, czy obiekt stoi tam zgodnie z Prawem Budowlanym.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Rząd jest nic nie wart:)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I to jest bardzo dobra wiadomość...

Ta biedronka w tym miejscu to totalne nieporozumienie w srodku smierdzi fekaliamy z kanalizacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org