piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Biorą się za lasy?

Joanna12........wstydziłabyś się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

700zł za 1 dziecko (11miesięczne). tylko opieka nad małym. jedzonko do podgrzania. nic nie trzeba gotować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

Dodam,że jedno dziecko chodzi do szkoły,więc wystarczy je zaprowadzić i przyprowadzić po 8 godzinach a w tym czasie opiekować się 2 pozostałych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

ale najpierw zaczął cos gmerać w poduszce powietrznej w pewnym momencie kuzyn znalazł sie 4 metry dalej na drzwiach od warsztatu. Śmiechom i Dokazywaniom nie było końca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

no tak , to normalne przeciez..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

400zł lub więcej to ja miałam 20lat temu za siedzenie z 3dzieci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

Puść dwójkę pozostałych do przedszkola, tam się teraz za godziny płaci. W ubiegłym roku szkolnym było 1,80 za godzinę deklarowaną.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

Nie mogę ich dać do przedszkola bo najmłodsze ma 9 miesięcy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

od zawsze byłem wyjątkowo mądry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Biorą się za lasy?

(imprezowa) - ok, rozumiem. I masz rację, takie rzeczy pozostawiają niesmak. Z tym, ze to wina touroperatora, a nie lokalnego biura, które nic na to nie może poradzić. Hmm, chyba pozostaje tylko wyciągnąć wnioski na przyszłość i wycieczki kupować u innego touroperatora, warto wcześniej poczytać komentarze na necie. A i tak nigdy nie przewidzisz wszystkiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org