piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Popieram fryko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Czy telewizja cyfrowa jest potrzebna.
Myślę że nie to tylko problem.
A co wy na to ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Jasiu, po co CI takie info??? przecież Ty potrafisz tylko rowerkirm jeżdzić i to takim na 3 kołach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Przeprowadzki. Usługi transportowe. Auto-holowanie. Niskie ceny i 5-letnie doświadczenie.
tel. 514805123



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Ok,to prowokacja. Chciałam poznać opinię społeczną,bo właśnie wróciłam od takiej rodzinki z trójką dzieci,gdzie najmłodsze ma 9 miesięcy a najstarsze 6 lat. I "tatuś" stwierdził,że (siedziałam z tymi dziećmi w sumie 57 godzin) zapłaci mi za to 100 góra 150 zł. Ale oczywiście nie zapłacił,bo...dopowiedzcie sobie sami. Uwaga,ten tatuś w tej chwili szuka nowej opiekunki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

z piekła nie wyleziesz jak ludzi prowokujesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

terrorym - posłuchaj mnie. Ja nie mówię, że można 35% żel nakładać sobie w domu i dodam, że sama na taki bym się na pewno nie zdecydowała. Szanelka wybrała taki i ok, jej wybór. Ja bym raczej wybrała 20%. To jedna kwestia.
Druga kwestia jest taka, że jak wspomniałam rozmawiałam o wybielaniu z dwiema dentystkami i obydwie zgodnie twierdziły, że jak już będę miała swoje szyny (bo one te szyny robią takie "lepsiejsze" u technika stomatologicznego) to będę mogła sama sobie dokupić na internecie żel i po jakimś czasie "odświeżyć" kolor. Więc skoro dentystki same sugerują, że można sobie samemu kupić żel na Allegro, to co jest złego, w tym, co piszę?

Oczywiście, wg mnie przed wybielaniem należałoby się skonsultować z dentystką, wyleczyć wszystkie zęby, zdjąć kamień i ewentualnie poradzić się w sprawie stężenia, które zamierza się kupić i stosować. Sama zamierzam przed wybielaniem skonsultować się z dentystką.
Ale to, co Ty piszesz o zabezpieczaniu dziąseł to jakieś bajki, żadna dentystka tego nie robi i nie zrobi. Dziąsła i tak ucierpią, mniej lub bardziej w zależności od stężenia żelu, jak i od predyspozycji danej osoby. I tyle.

Ja zamierzam sama kupić żel do wybielania na Allegro i wybielać sobie zęby w domu, bo jest to DOKŁADNIE to samo, co wybielanie "za pośrednictwem" dentysty. Z tą różnicą, że u dentysty cena takiego wybielania to 700 zł (info sprzed 2 tygodni) a na necie 70 kilka złotych. Czyli duuuużo mniej. Sam odpowiedz sobie czy warto płacić ponad 600 zł za poradę dentysty przed wybielaniem. Ot i tyle.

Nikogo nie zachęcam i nie zniechęcam. Każdy decyduje za siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

znalazłam wizytówkę z nr telefonu, jaką dostałam w tym sklepie.

Pani Marta tel. 502 299 312

ale to było 3-4 lata temu.

zadzwoń, zapytaj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

dziekuje bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

ni ma za com!

musim se pomagać, nie?!

ps. tak jak mi mówiono, z pieskiem bierzesz czynny udział w szkoleniu.
jak się czegoś dowiesz, to napisz!

powodzenia! pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Segregacja szczepionkowa. Rząd Niemiec popiera specjalne przywileje dla zaszczepionych przeciw COVID

Hmm autokar własny czy jak?





Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org