piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

A najlepsze to ze nic nie musze!!! Jak mi potrzeba to ładuje konto za 100zł miesiecznie a jak nie trzeba to nie ładuje...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Dzięki Fantic za radę - być może skorzystam, fajnie że napisałeś bo nie wiedziałam że istnieje coś takiego :)

*piotrek* też właśnie mam zamiar przejść na kartę i ładować po 25zł, ale podobno można w ten sam sposób wziąć zetafon i też ładować po 25zł, i to to samo i to ale w zetafonie dostaję telef za 1zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

7.5 to dostaje się za staż w orange.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Co czlowiek to kazdemu co innego pasuje trzeba isc zobaczyc ja to osoboscie kupilem sztange lawke i hantle no troche krazkow mam w sumie i wygoda i nie trzeba.placic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Za Stokrotka na Ks.Anny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

caffe deptak na Farnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Najlepiej na kanale samemu zmienić,wtedy wiesz co masz.Olej od lat kupuje Orlenowski Platinum,jak sporo moich znajomych którzy mają więcej pojęcia o tym ode mnie. Jeżdżę na nim samochodem po 20 tys od wymiany do wymiany ,zrobiłem różnymi autami setki tys km i nigdy nie było jakiegokolwiek problemu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

ja bym pochodził na siłkę ,ale mi się nie chce;) może siłka przyjdzie do mnie tak jak to Frugo na reklamie;)

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Żądają od świata respektu dla kato-bolszewizmu

Pepe rzeczywiście przygoda :D Tylko na ognisku mi w gałęzie nie wleź, żeby się znów nie zaklinować ;D

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org