czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tragedia w Izraelu

Idz powiedz ze odchodzisz do play lub plusa od razu zaczna negocjowac :-) tylko nie badz niczym zainteresowany tak no niby :-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

a mi się właśnie konczy dosyć wysoka umowa abonamentowa i chcę przejść na kartę..może zetafon? ma ktoś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Nie mam czasu pisać bo PENDZE w piwnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Dzięki, sprawdzę w K1 i w ABC. Może ktoś ma jeszcze inne propozycje? A może w Łomży jest gdzieś cały sklep ze zdrową żywnością?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

też tak myślę :-D

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

zazwyczaj lepszy :-))

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Tanie ksero w Łomży . Polecicie coś ?
cena za stronę byłaby miła

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

drzewko,
a co Ty pranie dzisiaj robisz?

bo ja to na gżybach dzisiaj była. pojechali my do lasa, tylko nie pytajta gdzie, bo jam na pace jehała pod plandekom znaczy siem, bo siem w sioferce nie mnieszczem i nie widziała gdzie jedziem.
nieścienśliwego wypadka mniałam w lesie! siem mniendzy dfa hojaki zaklinowała. ani we fte, ani nazad! stała tak ja ze puł godziny. myślem sobie cas pomocy wzyfwć. kszyceć zaczenam Ratujta ludzie! i Chelb! (to po ańgielsku jezd jekby chtórny niedołucony cytał) bom pomyślała że moze jakis obcykrajowiec po lesie spacyruje. zbiegli siem i wieta, zem tylu ludziuf w lesie nie widziała jesce! śniać siem zaceli, no ale do ratunku siem wzieli. dfuch mnie za rence ciongło, a jeden od tylca popychał. i nic! wyleść nie mogem! jeden taki rozumniejsy siem trafił i zacoł hojaka odginać no i tak wspulnemi siłani, wyciongli mnie z tegom nisceńścia! alem siem upocili!
tera kumpresy na boki sem pszykładam, bo skurem mnie posrywali.

mufiom,co niesceńścia hodzom parani. no i widzita?! akurat dfa rosły i siem we wnie wpasowała!

łoj jak piece!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

TAk jak w temacie, kto w Łomży moze sporzadzic dokumentacje HACCP???


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Hej piszcie jakie macie hobby;) ja np uwielbiam zbierać figurki Predatorów i Alienów. Mam już w mieszkanku pokaźną kolekcję ( figurki firmy NECA). Niedługo już dziewczyna mnie przegoni razem z nimi jak kolekcja się będzie powiększać;)

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Ze wszystkimi operatorami jak tylko powiesz że rezygnujesz to jest od razu inna gadka. Conajmniej na następny dzień oddzwaniają z jakąś lepszą ofertą.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

natomiast to co ty opisujesz jest zwyczajnym brakiem taktu i kultury ze strony osoby prowadzacej lokal .W takim przypadku nalezy taki lokal omijać szerokim łukiem bo prowadzący lokal ma duzy wpływ na poziom i atmosfere lokalu. Inaczej mówiąc jak burak moze coś stworzyć poza burakiem. Dodam ,że rzecz jasna do kawiarni nie idzie się po to tylko aby się napić kawy i najeśc ciasteczczy innych pierdół . Jest to niebywała okazja aby się przy tej kawie z kims spotkać porozmawiać.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

http://turystyka.wp.pl/kat,3,title,touroperator-roku-2012,wid,11251468,artykul.html

—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

no pewnie że powalający tymbardziej ze co miesiąc nadzwania się jeszcze drugie tyle do innych sieci np lub idzie na smsy....nigdy nie ma tak że płaci się tylko te 59zł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Był już ten temat :) Napewno w pubie "Pod Ratuszem" ewentualnie pewnie w połowie tego typu miejsc w naszym mieście :) To dla nich na dziś najlepsza szansa na zbicie kasy ;)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Witam :)
Chciałabym spytać, czy znacie może jakiegoś dobrego fryzjera damskiego, którego moglibyście polecić? Proszę o namiary i z góry dziękuję ;)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

kebab- sens mojego zycia. poza tym swiata nie widze.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tragedia w Izraelu

Proszę

511930205

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org