czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

mam pytanie do ktorego fryzjera warto sie wybrac aby doradzil fryzure i kolor
mam ochote cos zmienic ale boje sie pojsc zeby zrobili mi jakos "krzywde"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

malutkaalunia ale skoro poszlas na przymiarki to widzialas suknie jak lezy na tobie wiec czemu nie zareagowalas?jak moglas sie w nia wplatywac?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

no ja tez mam dosc dlugie wlosy ale wiecznie zwiazane bo przy dziecku ciezko chodzic z rozpuszczonymi niedlugo rodze i juz chyba dlugo nie rozpuszcze hehe
mala odmiana sie przydaje a to tylko wlosy odrosna jak ktos ma jakis powod np slub zeby zapuszczac to ok ale kobieta zmienna jest heh
tylko ja mam dosc cienkie wlosy i boje sie ze znikna calkiem jak beda krotsze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

Mi się wydawało, że właśnie przy dziecku to dobre długie włosy bo umyjesz, zwiążesz i spokój jest na 2-3 dni. Spokój w sensie nie musisz układać, myć itp. wystarczy wyszczotkować i związać. Wydaję mi się też, że krótkie włosy to chyba co dzień trzeba układać i myć przede wszystkim. Czyli czas, czas, czas.... Ale może tylko mi się wydaje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

Polecam zapoznać się z inicjatywą Jednomandatowych Okręgów Wyborczych:
http://zmieleni.pl/
Głównym założeniem tej inicjatywy jest zorganizowanie referendum na temat wprowadzenia JOW. Jednomandatowe okręgi stwarzają możliwość głosowania na ludzi niezależnych od tzw "bandy czworga". Pozwoli to wprowadzić do sejmu ekspertów, ludzi którzy nie koniecznie zgadzają się z głównym nurtem. Wierzymy w to że w naszym kraju jest wielu wybitnych działaczy - szczególnie na prawicy, którzy przez obecną ordynację wyborczą nie mają najmniejszych szans na dostanie się do rządu, w związku z czym zaczynamy zbierać podpisy pod wnioskiem o referendum.
Jeżeli zależy Wam na tym, żeby naszym krajem rządzili ludzie kompetentni a nie postkomuniści, zapraszam do składania podpisów. Zapraszam do współpracy w tym temacie: pgdg@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

Dziecko w wieku 3 lat na pewno nie skorzysta z fitnesu, te w wieku 4 lat też nie. Ono nie umie się podporządkować jakimś wygibasom wymyślonym, ono ma własne ruchy, niezdarne, ale swoje gibanie. Takie dziecko nie jest nawet na tyle zdyscyplinowane. No chyba że ten fitnes ma polegać na tym, że muzyka będzie grała a dziecko będzie się po swojemu gibać. Ale to można nazwać po polsku - rytmiką, a nie szumnie fitnessem, aby przyciągnąć rodzica li tylko.
Jedynie w wieku 5 lat cokolwiek można, ale to też nie na FITNESS. No ale to moje zdanie co do fitnesu. Sama idea przedszkola słuszna i popieram. Tym bardziej elementy angielskiego - ale tu znowu raczej 5 latki tylko, no może 4 latek, ale nie każdy. Inaczej jak się mówi non stop w danym języku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

w Białymstoku lekarze nawet nie chcą patrzeć na łomżyńskie wyniki opisy itd....pomijając warunki i układy w szpitalu sama medycyna i ambicja lekarzy w Łomży jest poniżej krytyki.osobiście tego doświadczyłam od dwóch lat leczyli mnie na wszystko tylko nie na faktyczną chorobę .Profesor w B.stoku z wywiadu zdiagnozował trafnie co mi dolega wynik badania to była tylko formalność!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

a co ma jakiś PiS do jednomandatowych okręgów wyborczych?
Nie rozmywajcie tematu, bo jest na prawdę poważny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

Mam do sprzedania sukienkę może Ci się spodoba? Raz używana .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wystarczy być madrym, a nie PiSlamistą

Poród wygląda jak poród co do opieki po,to zależy na kogo trafisz albo pomogą albo będą omijać szerokim łukiem,przerabiałam i to i to

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org