wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Gratuluję !

1. Poznać przyczyny ewentualnej patologii.
2. Okazać autentyczne zainteresowanie ich problemami.
3. Operować ich systemem wartości i ewentualnie językiem.
4. Poznać dokładnie zainteresowania grupy.
5. Być tolerancyjnym.

Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Za też za - dobre paliwo, ceny i miła obsługa. 2-3 minuty i po tankowaniu. Poza stacją syf i brud związany z garażami i parowaniem aut interesantów Urzędu Pracy. Jak komuś bedzie za głośno może poszukać czegos w okolicach cmentarza. Dziwi tylko fakt że nagle za głośno przy stacji gdzie przebiegała jak dotąd najbardziej ruchliwa trasa tranzytowa przez Łomżę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

pewnie trzeba stosować ograniczone zaufanie do tego typów produktów no i ostrożnie stosować ... Właśnie też wczytuję się w temat i jeśli chodzi o opalescence ... znalazłam bardzo różne produkty - od samej pasty, poprzez strzykawki po różne zestawy i przyznam że nie bardzo wiem jak się w tym odnaleźć i co wybrać na początek ... Od czego zacząć? od samej pasty? czy od razu jakiś duży zestaw?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

skoro jesteś streetworkerem to dlaczego szukasz pomysłów na forum !!!!
ludzie trzymajcie mnie !
rusz głową!!!!!
Pepeszka, powiedz coś tej dziewie !!!!!

dobrze, że nie jesteś lekarzem i na forum nie wpisujesz objawów, sprawdzając jaka to choroba.

o losie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Biedronko, właśnie dostałam cztery strzykawki z opalesence 35% plus nakładki na zęby. wrócę z pracy i zdam relacje.

:):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

w mrowce widzialem,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

słucham? najzwyczajniej w świecie szukam osoby, która podejmie się zrobienia hybrydów na moich paznokciach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Cichociemny...a już myślałam że zapomniałeś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

http://allegro.pl/tanio-bluzka-w-stylu-japonskim-2-pln-i2775295930.html

PIEKNA BLUZKA ZA 2 PLN?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

zgadzam sie absolutnie ;)

a co powiesz jescze na to:


http://www.youtube.com/watch?v=FnlbR0xLFsg

a najbardziej lubie te ostatnie slowa:
''Na linie nad przepaścią tańcz
Aż w jedną krótką chwilę
Pojmiesz po co żyjesz''

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Wielu byś zyskał klientów,jakbyś dał promocje dla kibiców ŁKSu, np. jakaś dobra promocja w dniu meczu.A jak kibic to wiadomo,nie sam kebab ale i piwko trzasnąć trzeba.A sporo kibiców w tamtych rejonach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

polecam Monikę. http://mandrzejczuk-paznokcie.blogspot.com/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

Się zastanawiam nad nabyciem tegoż telefonu. Czy warto inwestować w ten sprzęt. Może ktoś ma i podzieli się odczuciami?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

3 wymiar - 3 kiebabów ? o to chodzi ? normalnie smakowicie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dziś „Święto Chrztu Polski”. Wspominamy jeden z ważniejszych dni w historii Polski

We wrześniu tego roku wypożyczałam tam sukienkę i jestem bardzo zadowolona. Nie mam nic do zarzucenia tym paniom... Doradziły przy wyborze i nawet z ceny nieco zjechały...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org