sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
I po co te maski? Badania mówią jasno: Zakażenia koronawirusem na wolnym powietrzu są niezwykle rzadkie

dzięki, chodzi mi o prowadzenie ciąży, może jeszcze jakieś opinie/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I po co te maski? Badania mówią jasno: Zakażenia koronawirusem na wolnym powietrzu są niezwykle rzadkie

ja tez niestety nie moge, mam juz 3 swoje, z czego jeden znaleziony pol roku temu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I po co te maski? Badania mówią jasno: Zakażenia koronawirusem na wolnym powietrzu są niezwykle rzadkie

jako, że ja pierwsza na zaczepke lubioncego żelki odpowiedziała, pozwoliła ja sobie plana zlota naszego zaplanować.
1. mniejsce i czasookres- do ustalenia!
z dala od drogi brukowanej i płotuf ze śtachet! Czemu?-zapytata: a no jak te z politycznego siem spotkajom, to żeby do renkoczynuf nie doszło z użyciem kanieni i płota zdemolowanego!

2. ognisko
mała-mi -drewno zakupiła, to 2 metry sześcienne na imprezje przeznaczy
Kleber- wengla nakupił, to 1-nom tone da na ognia podtrzymanie
no zeby nie było, że ja nic, to te gałenzie z bza czarnego co żem go na podwórku ściena też dam!
transportem jasiu śmietana siem zajmnie, bo ciongnika czebronego posiada.
po moje gałenzie nie zajerzdzał bendziesz! sama pod pachom przyniese!

3.czenść artystyczna
Olciaa z tym drugim szarpidrutem, co to na gitary nieniać siem zanierzali, dogadajom siem i przygrywać nam bendom! wystempy wokalne na siebzie wezne! no i Martin bendzie, co to po angelsku spiewa, ale tylko miendzy moimi wystempami, kiedy to ja posilać siem bende i gardło przepłukiwała!
Pronda to nam fanka bocianka na rowerze swoim z dynamem napedałuje.
a że rower do jazdy damskiej ma przystosowany, nieniać siem kobiety bendzieta w tem pedałowaniu!
pózniej miss i mikstera imprezji wybrać bendziem mogli! pamientajta o mnie, a że już ciemno bendzie mojej brzydoty nikt nie widział bendzie a tylko sylwetke słusznom jakom posiadam. kto miksterem zostanie to mi nie zależy, bo co mi za róznica czyje berło w rence trzymała bende!

4.kiełbasa
każden po kilogramnie przyniesie, a ci bardziej przepadziwi to i po 2!
ostrołenckom zakupta! czemu ostrołenckom?- zapytata: bo mnie ona smakuje!

5.tera to co niby kazden nie!!, a bez czego zabawy dobrej nie ma!
ankohol! kazden po litrze na twarz przyniesie, a ci co bimber pendzom, to i po wiencej! chentnych nie bendzie to ja spozyje!

6.uwagi ogólne
ja bez dzieciakuf swoich przynde, zeby krempacji nie było. w domu zostanom z moim starym. to co, że nie wszystkie jego-przypilnowac może!
stachu84- też rodziny nie bierz. jak siem ostanie kiełbasy, to dla zony jednom i dla dzieci też jednom dostaniesz. a weś tom gaśnice z remizy, bo dyżur strażacki sprawował bendziesz!
drzewko szczenścia- Ty sobie z dala od ognia siondziesz, co byś samozapłona nie załapała. kiełbaskę ja Ci podawała bendem i obiecujem ze nienadgryzionom, bo Cie lubiem!

7.jak kto pomysły ma jakie to niech podpowiada!
przemyśle i do grafika wsawie!
tylko dużo nie zmieniajta bo siem obraże i nie przynde!
recenzje z imprezy nastempnego dnia Trasponder na Forułum zamiesci,
żeby wszystkie wiedzieli jak fajnie było!
acha! a jak wengla siem ostanie, to jasiu do komórki mi przywieziesz, co bym renkopensate miała za te gałenzie z bza czarnego!

co do kreacji, to kobiety nie przesadzajta! imprezja w plenerze bendzie
chopy też. tylko marudo, może Ty bys we wtych stringach przyszedł, co na randke siem ze mnom wybierałeś, a którna to z Twojej winy do skuteczności nie doszła! Tylko tego Morfeusza ze sobom nie bierz!

potwierdzajta kto jeszcze przybendzie!
ZAPRASZAMY!!! Zabawa bendzie przednia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: I po co te maski? Badania mówią jasno: Zakażenia koronawirusem na wolnym powietrzu są niezwykle rzadkie

saguaro!

marude to wszyscy lubią, tylko tak się droczą i prowokują, żeby w ich tematach głos zabierał!

co do Transpondera, to też! tylko On taki katastroficzny jakiś jest, ale konkretny!

maaaruuudooo!!!
wracaj do nas!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org