piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

Wielu nazywa Coronafake największą zbrodnią przeciwko ludzkości wszechczasów.

Czy tak jest? Nawet nie jest blisko.

Jest to z pewnością wielka zbrodnia przeciwko ludzkości, szokująca w swojej przejrzystości, ale nie jest nawet największą obecnie forsowaną. Ledwo mieści się w pierwszej dziesiątce.

Nawet, jeśli zrobią pandemię na stałe, nie może ona konkurować z celowym niszczeniem sztuki, celowym niszczeniem piękna, celowym niszczeniem muzyki, celowym niszczeniem młodzieży, celowym niszczeniem żywności, celowym niszczeniem powietrza i wody, celowym niszczeniem rodziny, czy celowym niszczenie nauki.

Największą w historii zbrodnią przeciwko ludzkości jest..... celowe niszczenie seksu i seksualności.

Dowodzi tego włączenie kwestii transseksualistów do tego większego, parasolowego projektu niszczenia seksu.

Transseksualność i siostrzane kwestie są zwykle sprzedawane przez paplaków jako kontynuacja projektu wyzwolenia z lat 60., powiązanego z feminizmem, prawami gejów i prawami człowieka. Ale to wszystko jest zasłoną dymną, ponieważ nic z tego nie dzieje się w sposób naturalny. To nie jest żadną formą postępu, dlatego też mogę uważać się za liberała i postępowca, będąc jednocześnie będąc przeciwko temu.

Transseksualizm jest tylko częścią o wiele większego projektu, i celowo używam słowa projekt: jest to kolejny projekt, założony i finansowany przez eskimosów dla konkretnych celów.

Nie ma co do tego wątpliwości i trzeba być martwym, aby tego nie widzieć.

Przede wszystkim, seks i seksualność są niszczone, aby kontrolować wzrost populacji.

Ktoś pomyślał, że zrobienie z nas wszystkich zdezorientowanych małych eunuchów, odrąbanie nam fiutów i piersi, będzie skutecznym sposobem na szybkie zmniejszenie populacji świata, i to może się udać.

Ale jest tu też wiele innych celów:
zniszczenie męskości zmniejsza zagrożenie rewolucją; można obrać za cel konkretne grupy, np. biednych lub finansowo bezużytecznych, co czyni z tego formę masowej eugeniki.

Dając klasie rządzącej przyzwolenie na to seksualne zniszczenie, ich ludzie - kimkolwiek są - uzyskają przewagę w rozmnażaniu. Wiedząc, że ten projekt jest fałszywy, będą w stanie go uniknąć, podczas gdy reszta z nas zostanie zdziesiątkowana.

Ostatecznie, projekt ten nie powiedzie się, ponieważ oni nie mierzą tylko w nas, ale również w Naturę. Nie mogą wygrać z Naturą. W dłuższej perspektywie ona na pewno wygra. Ale mogą spowodować niewiarygodne chaos i szkody, i już to robią. Nie mogą zniszczyć seksualności, ale mogą ją wypaczać i tłumić ją, używając jej jako broni przeciwko swoim celom.

Widząc to w tym świetle, być może zrozumiesz, że nie ma czegoś takiego jak transseksualizm.

Jest to tylko kolejny projekt masowego teatru eskimosów, uzupełniony workiem głupich nowych terminów i zasad, które masz zapamiętać, i oczekuje się, że je zapamiętasz.

Najlepszym przykładem może być słowo „cisgender”, które oznacza identyfikowanie się jako płci, w której się urodziłeś. Mam nadzieję, że widzisz, że „cisgendered” to po prostu inne słowo na „gendered”, czyniąc je zbędnym.

W prawie wszystkich przypadkach płeć jest faktem biologicznym, a nie wyborem. Jesteś płcią biologiczną, a „identyfikacja” nie ma z tym nic wspólnego. Nie możesz wybrać bycia płcią przeciwną tak samo jak nie możesz wybrać innego koloru skóry lub innego gatunku.

Możesz swobodnie udawać te rzeczy, ale to już inna kwestia. Możesz udawać tygrysa lub jednorożca, ile chcesz, ale to nie czyni cię jednym z nich.

Poza tym, kliniczna częstość występowania dysforii płciowej jest rzędu 0,00005 całej populacji, czyli pięciu osób na 100 000, więc tak naprawdę nie musimy uczyć się nowego słownictwa w tym zakresie. Jeśli np. pięć osób na 100,000 urodziłoby się zielonych, nie musielibyśmy wymyślać nowego terminu dla „urodzonych jako nie-zieloni” i uczyć się go na pamięć, prawda?

„Cześć, jestem cis-kolorowym człowiekiem, miło mi cię poznać!”. Absurdalność tego całego projektu przekracza wszelkie granice.

Mówię „w prawie wszystkich przypadkach”, bo oczywiście są hermafrodyci, którzy rodzą się mieszani i muszą wybierać, czym chcą być. Będąc zarówno mężczyzną, jak i kobietą, mogą być jednym lub drugim, albo obydwoma, jeśli chcą. Ale nie ma możliwości, abyśmy wszyscy byli traktowani jako hermafrodyci bez robienia ogromnego celowego bałaganu w całym tym temacie. A oczywiście o to eskimosom chodzi: jesteśmy uczeni, że wszyscy jesteśmy hermafrodytami, w wyraźnym celu zniszczenia wszelkiej solidności i trwałości. Nic nie może być wyraźniejszym znakiem Projektu Chaos.

Ale nawet hermafrodyci nie są transseksualistami. Nie przeszli z jednej płci do drugiej. Jeśli ktoś nie może być transseksualistą, to jest nim hermafrodyta. Będąc obojgiem, żadnej zamiany nie mogliby zaaranżować.

Więc kiedy mówię, że nie wierzę w transseksualizm, to właśnie to mam na myśli. To nie jest prawdziwy ruch, nie będąc czymś więcej niż kolejnym projektem eskimosów. Większość transseksualistów, których sprzedaje się w mediach, nie jest transseksualistami, nawet w podanym znaczeniu, ponieważ nie przeszli żadnej operacji. Są to po prostu crossdressingowi agenci z ekipy aktorów eskimoskich. Możesz wierzyć, że są prawdziwymi transwestytami, jeśli chcesz, ale ja nie wierzę.

Poza tym uważam, że mam prawo myśleć, co chcę, i opisywać to. I nie tylko myślę, że mam takie prawo: ja je rzeczywiście mam. Nazywa się to wolnością słowa.

Jeśli masz prawo myśleć, że jesteś jesteś transwestytą, to jak mogę nie mieć prawa myśleć, że nim nie jesteś? Jeśli miałbym dysforię gatunkową i myślałbym, że jestem tygrysem, czy musiałbyś potwierdzić moją tożsamość? Nie. Moja dysforia byłaby moim własnym problemem, czyż nie?

Co by się stało, gdybym zaczął identyfikować się jako bóg, opierając się na mojej ostatecznej osobistej wolności do tego? Czy musiałbyś traktować mnie jak kogoś innego? Jeśli zażądałbym oddania mi czci, czy musiałbyś uklęknąć?

Cała idea rządu zmuszającego ludzi do akceptowania projektów eskimosów jest definicją tyranii.

Zmuszanie ludzi do wiary w transseksualizm jest jak zmuszanie ich do wiary w lądowanie na Księżycu. Co może być następnym krokiem.

Jeśli można karać ludzi grzywną lub więzieniem za to, że nie wierzą w transseksualizm lub Holocaust, wkrótce cały świat będzie zamknięty lub będzie płacił w ratach za niewiarę we włosy Trumpa, nos Bidena, czy uczciwość paplaka. Po obejrzeniu wiadomości o 19:00, będziesz zmuszony podpisać oświadczenie, że w pełni wierzysz i akceptujesz każdą historię, aż do prognozy pogody.

Transseksualiści w rzeczywistości są ofiarami tak jak ja i ty, choć mogą nie zdawać sobie z tego sprawy. Wszyscy jesteśmy ofiarami.

Nie wierzę w transwestytów, ale wierzę w chorobę psychiczną.

Wszyscy jesteśmy teraz chorzy psychicznie w jakimś stopniu i to dlatego, że zostaliśmy wychowani w społeczeństwie rządzonym przez psychopatów.

Do tego stopnia, w jakim wierzymy w to, co nam powiedziano, w takim stopniu jesteśmy chorzy psychicznie.

Projekt parasolowy minionego wieku, Operacja Chaos, został ogłoszony w wyraźnym celu uczynienia nas psychicznie chorymi, ponieważ chorych psychicznie łatwiej jest kontrolować.

Rosnąca część populacji jest w znacznym stopniu chora psychicznie, a ci, którzy teraz uważają, że płeć jest kwestią tożsamości, są jednymi z tych, co najdalej odeszli.

Nie sądzę, by wielu ludzi naprawdę w to wierzyło, ponieważ nie można w to uwierzyć, ale w przypadku osób chorych psychicznie nie chodzi o to, w co tak naprawdę wierzą: chodzi o to, w co mówią, że wierzą.

Eskimosów nie obchodzi w co naprawdę wierzysz w głębi serca. Dla nich liczy się to, że mogą sprawić, abyś powiedział. Wiedzą, że przy odpowiedniej presji mogą sprawić, że powiesz cokolwiek, a obecnie zastosowano wystarczającą presję, aby skłonić spory odsetek ludzi do powiedzenia, że wierzą, iż płeć jest kwestią tożsamości.

.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

żydzi ...

ufffff, towarzyszko lobo, żeby ci tylko żyłka z tego \"ynteligentnego\" kopiuj-wklej nie pękła. Musiałaś się towarzyszko lobo mocno pievdolnąć w główkę? Bolało?

żyd ...

Obleczony w gumę lobo? No bez wątpliwości....

urbi et orbi !

Pięknie opisane znakomity artykuł Panie Lobo
Przykre ,ze tutejsze eskimoskie plemię nie poniamju po Polski Jazyk ...

Autor: c2h5oh (---.centertel.pl)Data: 08-04-21 21:20

Pięknie opisane znakomity artykuł Panie Lobo
Przykre ,ze tutejsze eskimoskie plemię nie poniamju po Polski Jazyk ...

a w temacie, rzeczywiście zajevisty artykuł, kopiuj-wklej.

żyd!

to ten na krzyzu ktory masz u szyi uwieszony

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0