piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

ale samorządy winny wskazać kierunek , inspirować , przygotować odpowiednie grunty , klimat a nie tylko podstawiać głowy pod kropidła.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

Może ktoś orientuje się ile może kosztować wymiana wyświetlacza w iPhonie?

STRANSKY



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

wygonic z hali te szmaty marnej jakości i wprowadzić to co kiedys było

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

Pewnie,że śliczne.
Ale tylko shih tzu wzbudza zainteresowanie.Jakby dwie pozostała nie były warte miłości.Są fajne,tak samo się przywiązują i potrzebują człowieka.
Bo nie są rasowe ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

po 18 ta część miasta zamiera. Niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

kiedyś w hali tej cały rok stały handlarki mające swoje stoiska z warzywami i owocami. Pamiętam tamte twarze i tamte piękne stoiska i pięknie wyeksponowane owoce i warzywa , do dzisiaj nikt w ten sposób w mieście nie sprzedaje takiego towaru. Cała Łomża tam biegała aby u pani Kowalewskiej kupić kiszoną kapustę bo była najlepsza w mieście. Potem hala podupadła kobiety zaniemogły ze starości i pojawiły się osiedlowe warzywniaki. Ale to już nastepna ciekawa historia tego miasta z najlepszym warzywniakiem na Starym Rynku u pani Mieczkowskiej. Popytajcie tych co to pamiętają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

w Łomży chyba w sympatii by się tego podjęli, w dodatku zedrą równo także spróbuj gdzieś dalej może Białystok-nawet z dojazdem powinno wyjsc taniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

zamiera oczywiście po równo o 18.00 wszystkie sklepy sa zamykane poza nielicznymi.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

Rafik- zaiste "oczytany" chłopiec jeżeli chodzi o kodeks pracy i przepisy, biegle władający specjalistycznymi słówkami wygrzebanymi z internetu (zapewne, nie znając do końca ich znaczenia, ale warto takie "ładne" słowo wkleić w zdanie, a nóż widelec akurat się wpasuje) , będący na utrzymaniu swojej dziewczyny, która JUŻ nie pracuje w Karczmie, szuka dodatkowego źródła dochodu oraz odnajduje uciechę w wypisywaniu bzdur. Nie przestąpiwszy progu kuchni w karczmie ma największe pojęcie o panujących tam warunkach, odbierając swoją dziewczynę z pracy przez trzy miesiące, miał miał możliwość dogłębnego poznania panujących tam warunków, zapewne nie zauważony przez szefa i szefową, nie zamieniwszy z nimi zdania, wie dokładnie jakimi wstrętnymi są ludźmi i "pseudoszefami". Dodam ponadto, że obiło mi się o uszy, że nie jest nowicjuszem w sprawach związanych ze skarżeniem ludzi i organizowaniem pozwów zbiorowych. Nasuwa mi się pytanie.... Czy jeżeli jego dziewczynie nie przedłużą umowy w nowej pracy, powstanie kolejny pozew, czy kolejne miejsce, gdzie można naprawdę dobrze zjeść zostanie zmieszane z błotem?? Chłopaku, nie życzę ci ale możesz nieźle beknąć za to co wypisujesz, szczególnie, że nie masz zbyt mocnych dowodów. Z tego co widzę, to już nie chodzi o pomoc osobom , które zostały poniżone. Jarasz się , jak ktoś napisze:" ojej , to straszne , już więcej tam nie zajrzę!" ŻAAAAALLL. Jeżeli czytał ktoś artykuł w lokalnej gazecie, przeczytał tez na pewno o kelnerce która skarży się i żali, że dostała opierdziel od szefa, bo zamknęła gości na klucz w hotelu i musieli wychodzić przez okno...Jaki szef nie opierdzielił by za to swojego pracownika ja się pytam? Widać jak na dłoni, że nie chodzi o należny szacunek i pieniądze dla poszkodowanych, tu już nie wiadomo o co chodzi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

Forum jest po to aby wypowiedzieć swoje zdanie.Jedni tu się zakochują w sobie,inni wieszają psy a jeszcze inni mają to głęboko w dupie.!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

DFX i co z tego, i tak jesteśmy skazani na łaskawość jakiegoś inwestora i może da nam po 1300 :). Normalni ludzie sobie fabryki nie postawią :). Załóż firmę, jasne, państwo Cię zje podadtkami żywcem. Tobie sie udało, ale to nie znaczy, że masz prawo się wywyższać i krytykować ludzi, bo jak szybko się wzbiłeś, tak szybko możesz opaść (tego Ci nie życze :)). Państwo się wyzbywa swoich fabryk państwowych, zamiast je trzymać i wykupywać kolejne, smutne.My zostaniemy głównymi źródłami dochodu państwa, a może już tak jest, bo z przemysłu sowjego państwo już chyba zysków nie ma. I nie w każdym przypadku te sprzedaże są uzasadnione ekonomicznie, tzw. fabryka nie przynosiła strat. Zoabczymy, jak sprywatyzują szpitale i już nie długo: pańskie leczenie jest nie ekonomiczne, bo to, co wydamy, nie wiem, czy pan w życiu zdąży odpracuje. Odpowiesz, ale ja płaciłem składki (a kiedy to była panie hmmm....) .To bedzie wolność rynku, postawiona na zysk szefa, w tym przypadku szefa szpitalu (czyt. prywatny inwestor)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Największa zbrodnia przeciwko ludzkości

A nie było jakiegoś na rogu Senatorkiej i Starego Rynku? Albo mi się wydawało ;)





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org