czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Nieocenione dary Kościoła

moim skromnym zdaniem jako jednego z "przedsiębiorców" Łomży, nie jest tu potrzebna fabryka - ze względu że to mało realne, podatek od gruntów na to niepozwalana - powinni zmniejszyć podatek i liczyć na inwestorów zachęconych niskimi kosztami stałym prowadzenia działalności. Lepiej niech będzie kilka mniejszych zakładów pracy zatrudniających po 10- 20 osób, nie uzależniajmy się oj jednego zakładu przerwą produkcje i 1000 osób zostaje bez pracy... Niestety na to są potrzebne dotacje z UP one naprawdę pomagają małym firmom jeśli nie są WYŁUDZANE co jest dość popularne w Łomży ale niestety jednorazowy zastrzyk w kwocie 18 tys wydany na konsumpcje nikomu nic nie da, telewizor jeść nie da, ale jeśli wydane na maszynę czy inwestycje ( powinno być to mocniej kontrolowane) i wtedy można działać po to realnie przekłada się na miejsca pracy potem zysk firmy jeśli jest właściwie zarządzana, większy zysk to większe możliwości rozwoju już bez wsparcia urzędu a za rozwojem idą kolejne miejsca pracy. Bo bez tej pomocy niestety na starcie trzeba " kombinować" jak się da, a wiadomo POLAK POTRAFI:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

Witam mam pytanie gdzie można szukać sponsora dla drużyny grającej w Miejskiej Lidze Piłki Nożnej dodam że drużyna ma także juniorów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

niema to jak spytać mądrych ludzi z forum napewno uzyskasz satysfakcjonującą odpowiedz......dziekuje bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

małe zakłady po 10 do 20 osób nie rozwiażą chyba jednak problemu tak jak nie rozwiązały do dzisiaj. Owszem nie musi to byc jeden duży mając na myśli 1000 miejsc pracy mamy na myśli nawet dwa , trzy zkałady ale zajmujące się przetwórstwem rolno spożywczym. Wokół miasta jest mnóstwo potencjalnych plantatorów warzyw i owoców. Rejon Drozdowa to dawne zagłebie warzywnicze ludzie do dzisiaj to robia i potrafia ale nie maja rynku zbytu od czasu gdy dziwnym trafem szlag trafił przetwórnię w Drozdowie.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

dr Poppe jak w temacie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

a.. nie wiedziałam... więc chodzi mi o ginekologa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

ja wybielałam opalescence 35%, zębom nic sie nie stało- gorzej z dziąsłami mogą byc podrażnione;a im wiekszy procent tym krócej trzymasz na ząbkach i szybszy efekt pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

http://www.mylomza.pl/home/lomza/item/3121-stacja-paliw-na-wiejskiej-tylko-do-ko%C5%84ca-roku.html

A CO INNEGO W PLANACH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

a ja zdecydowanie jestem ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i niechaj ja orlen jeszcze powiekszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Nieocenione dary Kościoła

naprawa rtv naprzeciw blaszaka 30 zet rozkoduje i po sprawie polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org