wtorek, 16 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Nie ma w schronisku psów agresywnych.Jest w tej chwili jeden do którego mam dystans.Jest w schronisku od niedawana i jeszcze się nie oswoił.Ale jestem pewna,że jeszcze tydzień,dwa i również on będzie pieszczochem.Zawsze staram się być w niedzielę.Wtedy oprócz szczeniaków i dorosłych psów wymagających większej opieki ( wychudzonych,suk karmiących) psy nie dostają jedzenia,tylko wodę.Nigdy nie spotkałam się z agresją.Nosząc wodę wchodzę do każdego boksu.Za każdym razem jestem wylewnie witana.Nic dla nich nie mam prócz tej wody,a taka radość.Wszystkie domagają się pieszczot.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Musisz mieć złote serce dziewczyno (do autorki tematu) Oby takich ludzi nigdy nie zabrakło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Na Dwornej 23 poszukaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

https://www.google.pl/search?q=bita+%C5%9Bmietana&hl=pl&client=firefox-a&rls=Palemoon:en-US:official&prmd=imvnse&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ztaIUJX5BY6BhQf7loDwDg&ved=0CCMQsAQ&biw=1280&bih=639
http://pl.wikipedia.org/wiki/Bita_%C5%9Bmietana

Jasie - biją Cię...
Ale to nic - bicie śmietany powoduje, że jest jeszcze lepsza niż zwykła śmietana, o którek wiemy, że pochodzi z warstwy górnej odwirowanego mleka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Zachęcam do krótkiej lektury w dzisiejszych KONTAKTACH, apropo m.in. tego forum. Właściciele Karczmy chcą wyciszyć temat, "zwrócili się do właściciela portalu z żądaniem usunięcia wpisów".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

W sobotę oprócz odpadów mięsnych jak już się najedzą dostają jeszcze suchą karmę,której od razu nie zjedzą,bo brzuchy mają pełne.Zostaje ona do niedzieli.Wtedy bardziej chce im się pić,bo ta karma w żołądku pęcznieje.
A cieszą się nie z powodu wody,a z powodu obecności człowieka.Wiedzą,że każdy otrzyma porcję głaskania.Dotyk jest ważny.Dzięki temu psy nie są dzikie,ufają człowiekowi.Samo jedzenie nie wystarczy,trzeba dać im odrobinę miłości.
W schronisku kilka dzikusków i mimo poświęcanego im czasu nie potrafią się przekonać,że człowiek to nie zawsze ktoś zły.One maja czasami za sobą przykre doświadczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

FIGA - z czego robisz aferę ? Ze samochód się popsuł? Czy taki problem występuje tylko w schronisku? Nikomu więcej nie psują się samochody? To dlaczego tak długo trzeba czekać w kolejce u mechanika? Człowiek który nie prowadzi działalności w razie awarii samochodu pojeździ do pracy autobusem, w schronisku niestety są psy, którym trzeba dowieźć pokarm, stąd ta róznica.
Pomimo problemów z samochodem, psy nie są głodne. Pracownicy schroniska robia wsystko co możliwe, aby nakarmić zwierzaki. Wiem bo sama pomagam jak mogę.

Wolontariuszka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Figa jak jesteś taka przejęta psami w schronisku to zostań wolontariuszem. Im więcej wolontariuszy tym lepiej dla psów. Więcej będą wygłaskane, a zarazem poznasz schronisko od kuchni, a nie tylko z gazet i z forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

I pełno papierzakow



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Witold Gadowski o ideologii „postępu”: parareligia, która ma „unicestwić” Boga

Na Allegro zdecydowanie, oby znać rozmiar paluszka / i ilośc pieniążków w kieszeni :) - http://allegro.pl/pierscionek-zareczynowy-od-galeria-jubilerska-w24h-i2738403503.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org