czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
UE reaguje na posty zezzaka99 ...

Toć, to się nie wciska guzików, tylko nogą trzeba reagować:) Mnie wkurzył test zamknięcia na 15 min. w ciemni:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UE reaguje na posty zezzaka99 ...

Jak wszystko wymieniles i przy duzych predkoscia to kola wywaz. Duzo to nie kosztuje. Jak przy chamowaniu i nie wyminiales tarcz to raczej wymiana lub przetoczenie. Gdzie ty tego mechanika znalazles zaraz ci pol auta wymieni ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: UE reaguje na posty zezzaka99 ...

No i co ciekawego napisaliście? Nic zero, bo takie zachowanie to można sobie w kieszeń wsadzić, a drugim temacie widziałem jak pan rafii kozak się zrobił..

Kark wielki, haka no jak czytałem to mało, co się nie polałem ze śmiechu karate boże, do kogo to było?
Ktoś napisał, że rafii jest lewą osobą i tak samo twierdzę, wielki pracownik, co błędy robi w podstawowych zdaniach, ale nie o tym.

Zrobił się taki mocny, bo ktoś napisał, że jest za nim po to żeby idiotę wywyższyć i pokazać, jaki to on poszkodowany jest w Polsce poszkodowani to cały, co przyjmują do roboty takich jak ty. Znalazł się kur jego mać pracownik Sas rany,
Stuknij się w głowę człowieku pomyśl trochę, bo mózgu to nie masz na bank

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org