czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Podałam swój ,ponieważ drugiej wolontariuszce popsuł się komputer.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

szkoda , że nikt nie nagrał właścicieli :(
nowi pracownicy do dzieła, i na neta wrzucić nagranie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Cranium bez znajomości języka odradzam wyjazd.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Możecie powiedzieć co się robi na takich badaniach,chodzi o badani przed rozpoczęciem kursu na c

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Żadna dieta cud nie pomoże. Wystarczy więcej się ruszać i odżywiać się rozsądnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Czy znacie dobrego i skutecznego alergologa dziecięcego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

a ile taka pzyjemnosc kosztuje jesli sie zdecyduje na adwokata

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

przeczytaj sobie o czym ten spektakl jest,jeśli cię temat zainteresuje wydaje mi się że warto pójść.dobrze sobie jest czas urozmaicić takim wyjściem.
każdy ma swój gust, więc nie sugerowałabym się opiniami innych. jeden może napisać że do bani, mimo iż na tym nie był, inny napisze że rewelacja. jeśli obsada i tematyka ci pasuje to czemu nie skorzystać:-) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Problem ze ścieżkami w Łomży jest taki, że robi się je dla statystyki a powinno się je robić dla zwiększenia bezpieczeństwa rowerzysty. Infrastruktura powinna promować transport rowerowy w mieście i zachęcać do jazdy rowerem zamiast samochodem.

Jeżeli ścieżka jest wykonana źle zachęcam Was do pisania pism i wytykania błędów. Głównym błędem są krawężniki a według rozporządzenia na ścieżce uskok podłużny i poprzeczny nie może być większy niż 1cm.

Jeżeli chodzi o obowiązek jazdy rowerem po ścieżce to pamiętajcie, rowerzysta jest zobowiązany do jazdy ścieżką która jest po prawej stronie! Czyli jadąc spokojną od Wojska Polskiego możemy jechać ulicą. Jeżeli policjant będzie wam próbował wlepić mandat w takim przypadku nigdy go nie przyjmujcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: GIGANTYCZNE pieniądze z Unii Europejskiej dla Polski. Powstaje Krajowy Plan Odbudowy

Na kierowcę to możesz do telepizzy podjechać i się zapytać,tam jest częsta rotacja dostawców.Sam parę lat temu woziłem tam pizze ale kasa była marna,uczyłem się w technikum więc dobre i to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org