niedziela, 24 stycznia 2021 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jestem dumny że mamy w Afryce kogoś niosącego polsko-katolicką ciemnotę i zabobon.

Polski biskup w Kamerunie zabrania szczepień przeciwko HPV.

Kameruński rząd zainicjował kampanię edukacyjną, której celem jest uświadomienie, jak poważnym zagrożeniem dla kobiet jest wirus HPV. Akcja stała się tematem obrad w trackie listopadowej Krajowej Konferencji Episkopatu.

Jan Ozga zalecił, by na terenie jego diecezji nie przyjmować ekip medycznych, które zajmują się szczepieniem dziewczynek. Polski duchowny swój sprzeciw uzasadnił rekomendacjami episkopatu.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Jestem dumny że mamy w Afryce kogoś niosącego polsko-katolicką ciemnotę i zabobon.

Jak jesteś taki dumny flakuś to wyślij w delegację forumową ziutę z czopkami i wazeliną , będziesz bardziej dumny...

Oczywiście popieram PiS

Re: Jestem dumny że mamy w Afryce kogoś niosącego polsko-katolicką ciemnotę i zabobon.

Ty facmenowy pojebusie najpierw poczytaj jakie państwa i z jakich powodów przestały szczepić dziewczynki na HPV,a potem obejrzyj dokument o tym jak po tej szczepionce w Danii mają teraz setki okaleczonych dziewcząt.

Kasia..

...jakie biskup ma kompetencje, żeby wkraczać w procedury medyczne..?

przewodniczący Krajowej Konferencji Episkopatu Kamerunu, bp Abraham Kome polecił zgromadzonym, aby dokładnie pochylić się nad tym zagadnieniem. Wspólnie doszli do wniosku, że temat poruszany w kampanii jest \"niezwykle delikatny, przez co zasługuje i wymaga głębokiej refleksji etycznej\".

...zatem biskuPOm nie chodzi o kwestie zdrowotne, tylko o jakąś anachroniczną znowu etykę, jak np. przy edukacji seksualnej...

Tu nie ma żadnej mowy o wkraczaniu w kompetencje medyczne.To są fakty niezaprzeczalne na podstawie ich powstał nawet film dokumentalny. A jak o kompetencjach prawisz to spytaj wujka Billa bo chyba jemu się wirusy komputerowe z innymi mylą. Zrobił sobie z WHO prywatny folwark. \" Dobrodziej\" tak wyszczepił dzieci w Indiach że do tej pory skutki w postaci porażeń po szczepionce na polio odczuwają! A teraz bierze się za następnych! Przyjdzie czas i na Norymbergę dla niektórych!

Kasia..

tak towarzyszu kasia, życzę, aby ciebie też \"leczyły\" w piecu chlebowym, na \"trzy zdrowaśki\". PZPR-pis robi wszystko, żeby wypchać lekarzy za granicę. Już przymierzają się do legalizacji znachorów i szamanów ze wschodu.

Pies jak nie ma czym srać to sra głąbami,a czopek zamydla i zmienia wątek.

Kasia..

Niestety w POlsce głosy takich De.bilek przebijają się do opinii publicznej i dziś POlska nadal jest w czołówce państw o największej zachorowalności i umieralności kobiet na raka szyjki macicy, a szczepień HPV brak, POdczas gdy w całym świecie cywilizowanym są POwszechne i finansowane centralnie. Nadal tak będzie jeśli zamiast fachowców ludzie będą słuchac kato-POyebów:
https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1921198,1,polska-jako-jedyna-w-unii-nie-udostepnia-szczepionki-hpv.read

Ty pop.erdoleńcu z faktami na temat powikłań po szczepieniu na HPV chcesz dyskutować?! Czy kretynie szczepić gdy są państwa które po powikłaniach się wycofały ze szczepień,a jeszcze inne zmagają się z powikłaniami u młodych dziewczyn po dziś dzień! Ty kreaturo zostały okaleczone dziewczęta,a taki skvrviel będzie mówił kto ma co robić. Zrób sobie chamie jak masz czym i zaprowadź choćby i co miesiąc niech robią za króliki doświadczalne! A od innych się odpierd. l! Każdy ma prawo decydować o swoim zdrowiu,a tym bardziej w tak ważnej kwestii gdy można przeczytać o skali powikłań!

Kasia..

towarzysz kasia nie ma szyjki macicy tylko szyjkę odbytu . Jej nie grozi wirus tylko kutas kamrata.

facmen

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0