czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezes w Czerwonym Borze.

green]/b] Ty śmigasz zielonym sharanem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

green *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Widocznie mają takie prawo i dlatego z niego korzystają...osobiście do listonoszów nic nie mam, bo nie maja lekko. Ale Poczta Polska pozostawia wiele do życzenia niestety...

-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Jeśli listonosze nie mogą nosić przesyłek listowych powyżej 1 kg, to dlaczego można takie przesyłki wysyłać i są one tańsze niż paczki? Oto przykład: list zwykły od 1-2 kg cena - 6, 30; paczka zwykła od 1-2 kg - 11.00 zł. ... Nie wiem jak Wy, ale ja często kupuję "przez internet", chcę oczywiście zapłacić jak najmniej, za przesyłkę także. Zdarzyło mi się, że listonosz niosąc przesyłkę poleconą powyżej kilograma oznajmiał, że więcej mi do domu takowej nie przyniesie... Może warto, żeby listonosze zgłosili swoje problemy do pracodawców, a nie wyżywali się na klientach?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Witam
Poszukuję osób/rodzin oszukanych przez radcę prawnego Z. Pardo z Łomży ( kancelarię miał w Warszawie ) Kontakt na adres : oszukani.przez.radce@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

Mała, a czy szkoda Tobie kierowcy autobusu miejskiego, który przez osiem godzin siedzi za fajerą, by po kilku latach mieć żylaki w d... i chory kręgosłup? Czy żal ci nauczyciela, który po kilku latach ma uszkodzone struny głosowe? Czy żal Ci pracujących przy komputerach, którzy po kilku latach mają znacznie pogorszony wzrok? Czy żal Ci górników, hutników, murarzy, robotników drogowych... Proponuję inną dyskusję - w jakich zawodach zyskuje się zdrowie, a w jakich traci. Chętnie się dowiem... Listonoszy mi nie żal, taka praca....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

no cóż niektórzy ludzie mają poczucie humoru jak pokrywka od szybkowaru i nie jarzą sarkazmu i ironii :-) :-) :-)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

ZLIKWIDOWAĆ FORUM ŁOMŻYŃSKIE BŁAGAM!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezes w Czerwonym Borze.

CXRSa1 mnie nie poderwiesz tak jak Agatke probujesz:)hahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org