czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Chciałabym dowiedzieć się jak jest na tych studiach? Zastanawiam się czy wybrać się na nie(zaoczne), ponieważ już dziś wiem, że nie będę mogła być na wszystkich zjazdach (przez pracę) i czy to nie problem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

W tamtym roku. W tym podobno taniej!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

@zauroczony
...
Wieś otrzymuje zwrot jakiegoś podatkuod kosztów paliwa.
W Polsce 40% społeczeństwa to właśnie tzw. rolnicy, w innych cywilizowanych krajach sanowią oni 12-18%. Nasza wieś jest mało kreatywna i nieproduktywna. Ma różne ulgi, ubezpieczeniowe na przykład. Nie płaci podatków, co musi robić najmniejszy nawet przedsiębiorca. Polski wieśniak narzekał ciągle i będzie narzekał, mimo że jeżdzi limuzyną. Taka jest jego natura. Poza tym brak kreatywności; żywności w Europie nie zabraknie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

chyba że na podsypce bezcementowej grubości do 5 cm i bez zagęszczanie :p

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

i co ?
byłeś w tej
wawie ?? ( wieczorem ? )



























9

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Swojskie jadło na Nowogrodzkiej. Szczerze polecam, robiłem tam chrzciny swej kruszynki. Cena jeśli dobrze pamiętam ok. 70 za osobę, Jedzonko smaczne i bardzo dużo, alkohol przynosicie swój.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Cena zależy od ilości umówionych wizyt.
W moim domu kierownikiem była Pan Przemek wszystko dobrze poszło.
w cenie nadzoru zrobił mi też certyfikat energetyczny domu potrzebny do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.
Podaję numer dla zainteresowanych
tel. 503 073 395



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

SAMEMU MOŻNA BYĆ I TO NIC A NIC NIE KOSZTUJE .....

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

odezwij się na mój e-mail: korepetycjezjang@gmail.com

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Witam !
Chciałabym się dowiedzieć jakie salony kosmetyczne w Łomży polecacie . Gdzie można tanio i dobrze zrobić sobie tipsy bądź akryle ;) Bardzo prosiłabym o odpowiedzi tylko związane z tym tematem. ;) z góry dziękuję ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Jantar5555 masz bardzo dobry tok myślenia " w Europie żywności nie zabraknie" pewnie że nie zabraknie zgadzam się w 100%. Ale mam do Ciebie pytanie wolisz żywność z zagraniczną niż naszą polską?????
Widać że siedzisz na dupie u mamusi na garnuszku i nigdzie nie byłeś oprócz Łomży no sory może w Piątnicy na odpuście......
Jedz do Francji Niemiec tylko w normalne gospodarstwo a nie takie jak w telewizji pokazują to zobaczysz ile krowa ma na sobie g...wna...
Ale jak Ci te mleko smakuje to smacznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Wolny niewolniku,piękne to co wstawiłeś;-)A co powiesz na to???

http://youtu.be/0CBVCk2vIgo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Biess,czyżbyś był na Stachurskim???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Drugą stroną medalu jest to ze unia nie daje dopłat całkiem bezinteresownie np da dotacje na ciągnik w wysokości 50% wartości rolnik kupując ciągnik wybiera zazwyczaj zachodni i powraca do nich 2 razy tyle a ludzie mają prace i gospodarka się rozwija

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Tak sam przeglad takiej maszyny kosztuje za same filtry i olej 6tys a doliczyc do tego koszty przyjazdu wyjdzie 20tys...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Polski rolnik dostaje mniejsze dopłaty ale wymogi ma postawione na światowym poziomie mówię tutaj o produkcji mleka.
Byłem ostatnio we Francji gdzie dopłaty są 3 x większe bodajże niż u nas i nie mogłem uwierzyć w to co widzę gnój smród i tyle nikt się tego nie czepia i nikomu nie przeszkadza że zbiornik z mlekiem stoi między krowami a drugi pod okapem stodoły. Jak jest u nas?? każdy kto coś kuma to wie jak jest Tylko mnie to irytuje że wymogi wysoko europejskie a cena w groszach.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Miseczka D nie jest wcale taka ladna:) ja na to nie lece i na takie co robia duzo szumu:) moze dlatego ze sam taki cichy chlopak jestem:P Liczy sie to zeby sie z Ta osoba dobrze czuc i rozumiec prawie bez slow:) Wiekszosc facetow wlasnie leci na takie lalki co nic nie warte sa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

A kierowca konia ma się dobrze??

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Unia traktuje Polskę jako kraj gorszy, co widać po pieniądzach jakie dla nas przeznacza. Inne kraje mają większe dopłaty, ba nawet jest ich więcej.
Rolnicy w każdym kraju mają taką samą pracę, chociaż za granicą mają łatwiej - dzięki większej ilości pieniędzy stać ich na lepszy sprzęt, więc praca staje się odrobinę łatwiejsza.
Wszędzie trzeba obsiewać, kosić, orać, karmić, sprzątać, zarywać noce, święta by pomagać przy porodach itp.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Prawda:) ale jantar widzi tylko kase jaka niby plynie do polskich rolnikow i jacy oni sa bogaci... znam ludzi co ledwo wiaza koniec z koncem z roku na rok coraz gorzej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Nie Omi nie byłem.... ot tak wpadło mi to w ucho.....

http://www.youtube.com/watch?v=LO0khlKtr4s

a teraz oryginał......

http://www.youtube.com/watch?v=Pa6MCh1xEp4

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

he he he Marta03 - to zapewne siostra Grześka .... ogólnie salon ok , troche drogi ale ujdzie , czeszę fajnie i maluje włosy też spoko .. ;) byłam także wiem podobała mi sie fryzurka i trzymała się całą imprezę , makijaż u pani Marty robiła koleżanka i też sobie chwaliła ;) także ogólnie Polecam ;)) Pozdrawiam pana Grześka ;))

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Jantar przejdź się chociażby po Zawadach i popatrz jak rolnicy mają dobrze ;) Te najnowsze auta pod ich willami... Czyli 15 letnie golfy itp, nieocieplone domy, gdzieniegdzie nawet stare drewniane okna. Jest kilka pięknie wyglądających domów, ocieplenie i otynkowanie domu nie jest jeszcze tak straszliwie drogie, ciekawe tylko czy w środku też wygląda tak ładnie, czy znajdziesz tam stare meble i sprzęty?
Pamiętaj tylko, że 3/4 tych ludzi ma też normalną pracę, bo z samej roli było by im ciężko się utrzymać.
Znam rolników, którzy się dorobili ładnego auta, domu. Jak? Nie dzięki dopłatom, a temu, że mężowie, ojcowie wyjeżdżali za granicę, przysyłali pieniądze za które kupowano tu ziemię, maszyny.
Na Szosie do Mężenina jest jedno wielkie gospodarstwo. Masa hektarów, nowoczesne maszyny, ale co z tego, jeżeli gospodarz ma do spłacenia kredyt wysokości kilkuset tysięcy złotych? Ma chociaż te szczęście, że jako młody rolnik może liczyć na pomoc Unii w spłacie kredytu.
Za darmo nic nie dostaniesz, wstawaj rano, oporządź to wszystko, zajmij się polami. Od roli nie zrobisz sobie urlopu, ani wakacji.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Lubię Stachurskiego;-)I tego Pana też!

http://youtu.be/CsNJFlu32qg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

MASAKRA !!!!!!!!!!!!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

A co do podatków, to od kiedy rolnicy ich nie płacą?
Rolnik płaci ogromny podatek kupując kilka lub kilkanaście tysięcy litrów ropy rocznie. Do tego podatek za grunty, zabudowania, pojazdy. Ciekawe, czy jak by to zsumował to nie wyjdzie tyle ile człowiek pracujący w mieście lub więcej.
Zwrot za paliwo? Paliwo kosztuje prawie 6zł, z czego z litra zwrot wynosi bodajże kilkanaście groszy? Szał :)

Gdyby rolnik zarabiał tyle ile sądzisz, to bym dalej siedziała w Łomży, a nie szukała lepszego życia za granicą, tak jak wielu innych ludzi. To ciężka robota, wiele wyrzeczeń, potu, nieczęsto i łez.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

http://www.youtube.com/watch?v=2eROA_7HhMM

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Czyli warto tam złożyć papiery? Jak poziom i nauczyciele?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

hahahah adamosxx,Ty to potrafisz roZśmieszyć;-D

http://youtu.be/KBEo-1Dt4o0

Dobranoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

przez te wasze tematy to az go widzialem wczoraj na staoil buhaha, bral chyba za 15nastaka przed 18stą

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Wracamy do przeszłości, kiedy muzyka to była MUZYKA:
http://www.youtube.com/watch?v=yObk06-EeUg

Skoro mowa o MUZYCE a ja sięgnąłem do przeszłości to spytam - kto pamięta tego pana i jego audycje? Pytanie raczej dla osób 30>
http://www.youtube.com/watch?v=0a4gIUfz_bg&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

indar no klasyka sprzed laty

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

witam . Myślę jeśli mała ilość to proszę pochodzić po działkach ogrodniczych i na pewno każdy chętnie pozbędzie dodatkowych przyrostów . Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

trzeba było znaleźć paragraf na producenta mąki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: stoisz w kolejce do kasy co druga osoba jest już zarażona.

hahah gm. Sniadowo to niezle musza sciemniac ze nie maja kredytow:) Na Snadowie to czy potrzebne czy nie to i tak kupuja i to wszystko lepsze wieksze niz ma sasiad:) gm. Śniadowo jest najbardziej zadluzona gmina w wojewodztwie... i tam kazdy ma kredyty dlaczego jest tyle samobojstw? bo juz nie daja rady... Moje jest takie zdanie mozesz dorobic sie na wsi kija i torby i uszczerbku na zdrowiu...Obora wystawiona a kredyt trzeba splacac wiec kazdy grosz sie przyda:)
green powiedz mi tylko kto ma tyle gotowki zeby postawic taka obore?? koszty z wykonczeniem siegaja miliona złotych a slyszalem nawet ze 3mln zlotych:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org