czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Poprzednia wiadomość  |  Następna wiadomość 
\"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\"

@ZIBO
...
Nie bardzo wiem, co to fb nk. Wiem natomiast, Ze rzAdzi klika. I co najgorsze - rządzi nie tak, jak trzeba. Kołakowski ani razu nie zabrał glosu w sejmie na temat sytuacji tego miasta. Rada miejska, złożona z nie wiadomo kogo, wszystko blokuje. Finał Ano taki Zambrów tworzy nowe miejsca pracy. Autentycznie! Dziury typi Stawiski, Szczuczyn- za chwilę będą miały obwodnice. A w ŁomżY? Rozsądni ludzie uciekają stąd. Rządzi cammora, która ma wszędzie swoje macki - wiadomo: kliki. Nie wiesz, z kim rozmawiasz i komu się narażasz przy okazji. Kultura apada na mordę. Gdyby nie zapał Borawskiego z miejscowego MDKiŚT, nie byloby nawet skromnego nagrania takiej Juli, która moim zdaniem lepiej promuje to miasto niż ta cała klika z tzw. posłem Kołakowskim na czele. Najgorsze jest to, że przez te k*****kie układy i układziki, łapownictw - czyli rozbój w biały dzień- cierpią ludzie. W tej rzeczywistości, nawet przy ogromnej determinacji obecnego prezydenta, to miasto nie ma żadnych szans rozwoju. Dopóki, oczywiście, nie skończy się w Łomży czas osłów, egoistów, złodziejów i dupków, jednym słowem. A starostwo i podległe mu instytucje?? Naprawdę szkoda mówić.

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor  Data
 \"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\"   
ziomex 21-11-20 22:13 
 Re: \\\"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\\\"   
c2h5oh 22-11-20 07:11 
 Re: \\\"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\\\"   
vooo 22-11-20 11:22 
 Re: \\\"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\\\"   
ziomex 22-11-20 11:59 
 Re: \\\"Andrzej Duda prosi o wsparcie zbiórki charytatywnej\\\"   
ziomex 22-11-20 12:01 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org