wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
***** ***

Już lepiej iść do medyka, niż do tego żaka. Dwa lata nauki, ale widomo, że prace znajdziesz, bo zdajesz technika. A taki certyfikat to można sobie zrobić po fizjoterapii, albo po medyku. Więc żak jeść Ci nie da :D Ale jak się reklamują :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Kto buduje ścieżki rowerowe na trasie których wyrastają krawężniki z przecinających je ulic o wysokości kilku dobrych centymetrów zmuszające jadącego po nich rowerzyste do bliskiego całkowitemu zatrzymaniu zwolnieniu ??? Masakra...
I jeszcze jedno, istotniejsze, czemu na większości ścieżek rowerowych nie ma namalowanych przynajmniej co jakiś czas białych poziomych oznaczeń z rowerem. Jak już mamy ścieżki, to łazi po nich masa ludzi utrudniających jazdę, nie mających nawet świadomości, że "lezą" po ścieżce rowerowej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

W każdą trzecią niedzielę miesiąca w białostockim Klubie Rozrywki Krąg
1-sza niedziela miesiąca Kiemusy
www.hobbygielda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

ja z tobą mogę iść o każdej porze

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

green

"Do TakMiałoByć19 : chyba żaden tu z szanujących się panów forumowiczów nie lubi takich...hmmm...nachalnych - że tak powiem - propozycji....tzn tak " z grubej rury"....Zauważyłam że najpierw tu się rozmawia i bada czym kto pachnie, jeśli się w pewnych kwestiach przypadnie do gustu - to dopiero wymiana adresami @ i dopiero....a nie w ten sposób....:D"


Piąteczka. Żółwik . Masz racje jak zawsze wielki+ dla Ciebie;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

I żesz takie toto, które kupiło komputer za dotacje, ma jeszcze wymagania Zamiast zająć się tym, do czego wieśniak jest wyłącznie stworzony, czyli gnojem, onże tu myśli nie wiadomo o czym i jeszcze jakieś aspiracje ma ... No, no...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Ja proponowałbym tego pana za retro (Nowogrodzka). Uczciwy i tani. Przestrzegałbym przed zakładem - chyba róg Wesołej i Strojnej. Tak mi zrobiono tam golfika i za taką cenę, że mózg się lasuje. Do tej pory są mi winni za części, które tam jakimś cudem lubią wyparować. Jest i niezły zakład na Krasce, ale on to bardziej elektryk.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Czy jedzie ktoś w niedziele wieczorem z Łomży do Gdanśka i ma wolne jedno miejsce ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

frotka, zdecydowanie nie mogę się z Tobą zgodzić. No niestety dzisiejsze kobiety szukają nie wiadomo czego, nie wiem może księcia z bajki, przy tym nie zauważając normalnych facetów, którzy też potrafią być "fajni".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Zanieś do www.jubilerpieciak.pl on wyślą do serwisu w warszawie . W Łomży nikt nie zrobi dobrze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ***** ***

Okularium na kazańskiej lub dmowskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org