czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

Modartstudio , polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

trzymam za Was kciuki!!!

Bądźcie szczęśliwi i oby już na zawsze razem!! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

komedja polityczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

Ludzie dlugo beda rozmyslac co dlaczego jak i po co

Jej sprawa!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

i tak kobitki walczą o miłość jak kiedyś - powodzonka i gratulacje że znów jesteście razem stara miłość nierdzewieje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

haha:) milo poczytac osob ktore nie maja zupelnie o niczym pojecia:) Pewnie was to zdziwi ale wlasnie znalazla sie idealna dziewczyna oraz partnerka:)

Temat do zamkniecia:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

Witam,
owszem ogromnym plusem pellet niewielka ilość popiołu (poniżej 0,5 procent dla pelletu produkowanego przez Stelmet), która może zostać użyta jako naturalny nawóz w ogródkach. Pellety zaliczają się do paliw ekologicznych - bardzo niska zawartość dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji w spalinach, sprawia, że po spaleniu pozostaje przyjemny zapach drewna.
Polecam je do ogrzewania domów i innych pomieszczeń.
Ponadto Pellety Stelmetu przekraczają parametry wartosci opalowej wymagane przez certyfikaty DIN oraz DINPlus. Dla pelletu LAVA ta zawartosc to ok. 19,00 GJ/kg a dla pelletu OLIMP ok 20,00 GJ/kg, (wartosc opalowa byla wyzsza niz 18,00 GJ/kg)

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
_____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

Jakubowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

No to kierowniczek ma przechlapane, a do tego chrzani opinię firmy. Sami zobaczcie, że nie ma tam ludzi do pracy, a kierowniczek o którym mowa z powodu braku dochodów w firmie podniósł ceny towarów, by wyrównać kasę. I jak myślicie, kto tam będzie pracować? Myślę że to jest błąd właściciela że taką osobę zatrudnia, bo wcześniejsi pracownicy co byli zatrudnieni to była pełna współpraca z wykonawcami, jak i z klientami, a obecni siedzą aby odwalić swoje godziny, wziąść jakąś tam wypłatę i o żadnej współpracy czy tolerancji nie ma mowy, więc klientów coraz mniej, a kierowniczek się głowi jak tu dalej utrzymać posadę, bo z tego co wiem żyło mu się nie najgorzej.





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wyjaśnienie bezrozumnych ataków na kościoły.

ja tez dzis mialam to samo ale prze chwilka wylaczylam telefon wyjelam karte i trafilam ze moge normalnie dzwonic. moze to tylko zbieg okolicznosci niewiem ale u mnie dziala.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org