piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koniecznie posłuchajcie

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

Jak w temacie...gdzie kupię kurki-kury ozdobne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

Na Grobli Jednaczewskiej zmieniono organizację ruchu ścieżkach rowerowych i dla pieszych. Chciałbym przekazać autorom szczere kondolencje z powodu podjętych decyzji. Ścieżki rowerowe na pasie odpoczywających na ławeczkach spacerowiczów, to "genialny" pomysł ;-) O pomroczności jasnej w kwestii kolorów ścieżek, nie wspomnę. A wystarczyłoby, miast zza biurka podejmować decyzje, przejść się po terenie, dotlenić umysł i wpaść na pomysł. I jeszcze jedno. Znaki pionowe mają wyższość nad znakami poziomymi i tu już nie sposób zrozumieć decyzji mocodawców, bo może od ich zmiany należałoby zacząć. Dzięki Bogu uczestnicy ruchu zachowują zdrowy rozsądek i do wypadków nie dochodzi. A straż miejska? Pod starym rejonem energetycznym trzepie mandaty za parkowanie w niewłaściwym miejscu. A świstak? niedługo zabraknie mu sreberka:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

Powtorze sie ,jezeli nie masz nic do powiedzenia jeden z druga chimera to zamilcz... Siedz w domu przy laptopie , zaparz sobie zielona herbatke czy meliske i wlacz rodzine zastepcza i zgnij. Jeb..ni ignoranci...

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

Artykul o Parku przemyslowym " Nawet 21 milionow ma kosztowac realizacja pierwszego etapu projektow..... Czytalem i dalej niewiem o co chodzi naco beda i jakie beda zyski z wydania publicznych pieniedzy , czy toprzedwsieziecie bedzie zarabialo na siebie ,czy da zatrudnienienie dla 20 urzednikow . Zastanawiam sie komu i czemu ma ten park sluzyc. A na sciezki rowerowe niema . Mam nadziej ze autorzy projektu przybliza mieszkancom Lomzy o co chodzi i jakie miasto bedzie mialo zyski .Czy tylko Latwo wydaje sie publiczne pieniadze .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

nie publicznych a unijnych.
niech robią i tak w tej Łomży nic nie ma.

a ścieżki rowerowe nikomu nie są potrzebne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniecznie posłuchajcie

czemu nie mam zawsze stolik obok dja wejdz na stronkie tego Kwadransu
w Ostrołęce zobacz czy ci się lokal podoba sporo osób przyjeźdza z Łomży
może to nie jest typowa dyskoteka ale ja lubie kawałki z 80-90
ale trochę jest dipolo i nowości radiowych
z nowościami to tak gra po 23 bo przychodzą osoby od 20 do 40 z chakiem
ale takiego rozmieszczenia siedzeń w wokół parkietu w Łomży niema
i jest sporo miejsca na parkiecie i tak z 200 osób na wejście piwo gratis
i co godz dj. losuje dzban piwa dla gości
a zreszta po co mam im robić reklamę bo jak było ok 300 osób to było zaciasno
a i narazie tylko w piątki



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org