czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Witam. poszukuje pracy przy elewacjach. co dzien przegladam ogloszenia i nic nowego sie nie oglasza. czesto rzuca mi sie w oczy ogloszenie Z.B.R tylko zastanawia mnie dlaczego tak czesto ta firma sie oglasza. czyzby czesto zmieniali pracownikow? jaka atmosfera tam panuje? czy wogole ktos tam pracowal?

A moze ktos z forumowiczow slyszal cos na temat pracy przy elewacjach i kogo byscie polecali jako uczciwego i normalnego pracodawce. Prosze o konktetne wypowiedzi.pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Na Reymonta jest Magiczny Świat i tam mozna zostawić .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Ktos chetny na spacerek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Oby ;-) trzymam kciuki...

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Naprawdę z tym kursem przedmałżeńskim taki kłopot? ktoś dokładnie wie kiedy i gdzie będzie organizowany?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

a ty wolny niewolnik co ,obrońca uciśnionych jesteś?taka ta jedność w tym kościele więc chyba parafia nie ma nic do rzeczy ,wszędzie jedna nauka i jeden pasterz więc po co selekcjonujesz ....na lepsze i gorsze ....? intelektem nie błysnąłeś spoko luz....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

martuchnam - widzisz, ja przed ślubem słyszałam właśnie takie historie jak Twoja. Byliśmy hmm przestraszeni, jaką stawkę na ksiądz proboszcz "zaśpiewa", mieliśmy ze sobą właśnie ze 2000 zł na wszelki wypadek, a tymczasem było bardzo miło i zamknęło się kwotą 700 zł. Także nie wiem, jak to jest. Teraz jest inny proboszcz, więc i zapewne inne podejście do tematu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Najniższą krajową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

moze byc rowerek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

kejmil- zgadzam sie z Toba:) i z Twoja wypowiedzią: lomzyniak2 -dla mnie normalna dziewczyna to nie byle jaka tylko taka która ma pewne zasady, przede wszystkim szanuje siebie i innych, taka z którą można o wszystkim porozmawiać bo nie jest pusta. W tym znaczeniu "normalna" w moim rozumieniu oznacza dziewczynę która trzyma się tych wartości. A nienormalna to taka która się nie szanuje, robi wszystko co mówi telewizja "moda", nie ma własnego zdania itd. :))


lomzyniak2- ja jestem po 20 i wydaje mi sie że tych normalnych facetow nie jest za dużo.....ja nikogo nie oceniam i nie chce sie przypodobac właścicielce bo nie mam po co. Wyrażam tylko swoje zdanie na dany temat myśle że właśnie po to jest te forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Ja chetnie bym pojezdzil z kims nie mlodszym niz18-19 lat no i nie za bardzo starszym ode mnie ;p mam 21 lat :p



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

bierzcie rachunek to odliczycie od podatku jako darowizne na cele kultu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

ooo to sorki ja jestem nie w tym przedziale wiekowym;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

gosia25

a ile masz lat?

może 25 ?

napisz swój wiek,będzie łatwiej dopasować wiek do spacerku:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

"Sam swojego czasu ćwicząc bardzo intensywnie krzyczałem podczas serii."

ogarnia mnie rozpacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Przyjdziesz i sie dowiesz ... trzymam kciuki ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

dziękuję .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Tydzień temu wybrałam się po raz pierwszy do Aktivii. 12 zł jednorazowe wejście, oddzielna sala fitness i oddzielna dla "mięśniaków", co jest moim zdaniem duużym pozytywem z perspektywy kobiety :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Miałem styczność tylko z Aktivią i szczerze polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Lepiej szukać "na miejscu" niz wyjechać jak moja koleżanka do pracy do Anlii i tam spotkać chłopaka, który mieszkał w Polsce przy sąsiedniej ulicy i po 3 latach wziąc ślub... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

1,5 letni labrador czeka na swojego nowego właściciela.Piesek jest bardzo pogodny, przyjacielski, zwłaszcza dla dzieci, z którymi uwielbia się bawić. Ułożony, posłuszny, reaguje na komendy. Foto i więcej informacji mogę podać na maila.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Koleżanka brałą w te wakacje dla kościelnego i organisty ksiądz "zaśpiewał" po 250 zł, to dla samego księdza pewnie z 700. Ja brałam 2 lata temu w Brunonie ślub to dla księdza 500 i dla organistego i kościelnego po 150 zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

też miałam ten sam problem i znalazłam dermatologa na NFZ na wojska polskiego jest centrum medycyny dermatolodzy przyjeżdżają z białego ja byłam u dr. Niczyporuka maja bardzo dogodne godziny nawet proponowali mi wizytę w sobotę polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Ale teraz cykady grają i tak ogólnie jest fajnie, klimatycznie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Witam poszukuje kogos kto dobrze tatuuje , wiem ze jest w lomzy salon tatoo ale cos nie funkcjonuje ? Pomozcie. Pozdrawiam

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Hej znacie jakieś fajne puby w Łomży lub inne miejsca gdzie można się wybrać wieczorem zjeść coś wypić???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

A kto tu mówi o randce? Temat dotyczy spacerku :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Otworzyli biuro matrymonialne w Łomży http://www.swiat-singla.pl/ na Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Ja również zgadzam się z kkaasskkaa ,a poza tym, mają tam extra paprykę i to zawsze dobrej jakośći .Mało tego! rok temu gdzie na rynku była papryka po 4.50 ten pan sprzedawał ją po 2 zł, a inni tę samą paprykę od tego pana sprzedawali za tyle co na rynku heh!!!!!!! Ja osobiście polecam tego pana bo u niego dużo niższe ceny i towar dobrej jakości ,sam tam kupuję i moi koledzy też tam sie zaopatrują.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Tez chcialem zrobic tatuaz ale zdecydowalem sie na lysego z ostroleki. Jego prace sa naprawde dobre tylko dlugo trzeba czekac. Bylem u niego w zeszlym tygodniu i umowil mnie dopiero na listopad. http://www.lysytattoo.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

kto się wybiera do pubu albo może coś polecić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Pani Jakubowska przyjmuje na Mazowieckiej.
Numer telefonu 694 293 279

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

byli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

no właśnie się was pytam bo miasta za bardzo nie znam gdzie co i jak ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

byłeś tam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Ja nie byłem. W Łomży rzadko jadam "na mieście"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

Spacerek nie wypalił ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Krótki przegląd obecnej sytuacji.

ta... i minotaur i Ikar...
to wali ludzi przez swoje sito.a gdzie uczucie?
z mitologii to ma chyba akt urodzenia

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org