czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Jedni piszą, że normalnych już nie ma, a inni, że są i to są właśnie oni (podając przy okazji jakieś namiary na siebie) i tak to nam się temat powtarza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

na tych "naprawionych" ulicach nawet malują pasy (okolice sp 10). może farba przyklei te kamyczki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

pojebane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Kazańska 1 Olimpic GYM

Karnet 55 zł .

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

a ja polecam Activie na Woj.Polskiego chodziłam tam i teraz od września zamierzam znowu karnecik wykupić tyle że nie wiem jak cenowo teraz mają ... ale atmosfera przyjemna :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

1600zl.Foto+video(przygotowania ,błogosławieństwo,ślub,wesele do 2)2 płyty dvd z nadrukiem w jakości HD,do tego foto(+plener) razem z albumem.Zapraszam.790500971





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

miodzio cena jak na Łomżę ile tych fotek w albumie i na płycie i ile lat doświadczenia w nagrywaniu i fotografowaniu wesel bym był zainteresowany
odp.MDAstudio a chyba że pomyliłeś cenę bo przeważnie słyszałem
2700 za komplet najtaniej i ilę trwa film



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Zastanawiam sie z jakiej paki o małżeństwie ,macierzyństwie,seksie ,bo o takich sprawach rozmawia się podczas tego kursu,uczą duchowni którzy zielonego pojecia nie mają na ten temat.zadziwiająca jest naiwność ludzi którzy licza że taki kurs do czegokolwiek ich przygotuje w życiu małżeńskim.życie samo uczy najlepiej ,wolałabym porozmawiać z doświadczonym małżeństwem ze stażem niz z klechą który udaje że pozjadał rozumy!!!i jeszcze trzeba mu za to zapłacić!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

ja kończyłem tam z 10 lat temu i chyba też zyla nie chcieli,ale w innych parafiach to ma swoją cenę,wiem,bo zaczynałem przy kościele obok kaufa,ale za długo trwał czy coś i zaprzestałem.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Jakie komedie polecacie ;)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Trener może i profesjonalny, ale mało kulturalny i arogancki. Powinien zmienić swoje podejście do klientów, bo m.in. dlatego ja podziękowałem mu za współpracę. A sprzęt owszem, niezły, ale ławka do wyciskania nie dopasowana do rozstawu rąk no i suwnica do wyciskania na barki się zacina(ła?).

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

brzęczyszczykiewicz, grzegorz



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

To nie komedia lecz kryminal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Witam,
owszem ogromnym plusem pellet niewielka ilość popiołu (poniżej 0,5 procent dla pelletu produkowanego przez Stelmet), która może zostać użyta jako naturalny nawóz w ogródkach. Pellety zaliczają się do paliw ekologicznych - bardzo niska zawartość dwutlenku siarki i innych szkodliwych substancji w spalinach, sprawia, że po spaleniu pozostaje przyjemny zapach drewna.
Polecam je do ogrzewania domów i innych pomieszczeń.
Ponadto Pellety Stelmetu przekraczają parametry wartosci opalowej wymagane przez certyfikaty DIN oraz DINPlus. Dla pelletu LAVA ta zawartosc to ok. 19,00 GJ/kg a dla pelletu OLIMP ok 20,00 GJ/kg, (wartosc opalowa byla wyzsza niz 18,00 GJ/kg)

W dłuższej perspektywie jest to bardziej opłacalna metoda ogrzewania. Oprócz tego bezproblemowość i wygoda -bezcenne.

W razie wątpliwości chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Pozdrawiam
Andrzej Wysocki
_____________________________
eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

maruda Twa żona ma anielsko cierpliwość do Ciebie:)) ale nie wciskaj kitu młodzieży:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

trenuje w Ewie od kilku lat, i nie zauważyłem chamstwa ani arogancji trenera, jest po prostu jak nauczyciel na w-f wymagający



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

witam słuchajcie widziałem dziś pewną dziewczynę w urzędzie pracy około godziny 10 30 na1 piętrze obok pokoju108 miała rude dość długie włosy jasno niebiesko koszulkę i fajne wycierane dżinsy zależy mi by ją odszukać bo miała w sobie coś wyjątkowego chciałbym ją odszukać czy to jest możliwe proszę o normalne komentarze



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Kalarepa możesz zadzwonić na policję,do TOZ-u.Pies nie może żyć w takich warunkach.Pamiętam jak tu na forum pisałaś o tym psie.Podałam ci link do Fundacji pomagającej labradorom :
http://www.fundacjaprima.pl/
Poinformuj również ich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

możesz być brzydki paskudny ale najlepszym sposobem na poderwanie jest odwaga i to jest najtrudniejsza sztuka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

to o czym pisałam ja to chyba będą nauki przedmałżeńskie ;)))))) bo kurs to zazwyczaj odbywa się w ramach religii w szkole średniej i jak się tego nie ma to trzeba się troszkę nachodzić tak jak pisał M@ster :))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Witam, jest ktoś chętny i ma swój skład żeby pograć w nogę? Termin do ustalenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Polecam siłownię EWA...mają dużo sprzętu i jest przyjemnie...karnet 90zł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

W papierniczym przy ul.Bema jest ogłoszenie,że znaleziono portfel...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

Spoko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kochani Polacy cudowny narodzie!!!!!!!!!

tak zgadzam się jest cieżko w obie strony. znależc odpowiednia połowke to nie lada wyzwanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org