czwartek, 18 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

kolejna zdesperowana, ludzie to się robi żałosne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

a ile kosztuje u pana Cwaliny? :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

u wszystkich ortodontów cena zależy od aparatu jaki sobie wybierz, ale tutaj miałam na myśli cenę wizyty (siostra płaciła 100zł za wizytę, a koleżanka robiła aparat u pana Cwaliny i płaciła więcej o 10 albo 30zł - nie pamiętam i wiele razy musiała jezdzić do białego na wizyty - bo częsci rzeczy nie można bylo zrobić u pana Cwaliny w łomży)

z tego co wiem to oboje wyżej wymienieni sa nieźli ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

taaaaak ???
a czemu cicho ???
he he he heeee

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

Głupota ludzka nie zna granic ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kinga jednak daleko padła od jabłoni...

Co to znaczy pracowałeś na czarno? Tzn. że jednocześnie pobierałeś zasiłek dla bezrobotnych?Czy nie masz prawa pracy w Polsce? Bo jeśli nic z tych rzeczy to wydaje mi się że pracowałeś legalnie. Tylko nie mogłeś się doprosić pisemnej umowy o pracę. Pracowałeś na umowę ustną i czekałeś na potwierdzenie jej pisemnie. To pracodawca powinien przedstawić Ci umowę do podpisania. Ja bym poszedł po poradę do Państwowej Inspekcji Pracy. Jeśli nie zajma sie problemem to chociaz pokierują Cię co mozesz zrobic. Ale myslę że pomogą.
Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org