środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
POlska Iranem Europy

jula wszystkie farby niszcza..ja farbuje ta farba juz 16 lat i mam pelno wlosow..odzywek nie uzywam..wlosow nigdy nie susze po umyciu..co jakis czas tylko koncowki musze podciac bo sie rozdwajaja..





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

wlasnie..ja mialam 2o lat bylam po slubie i mialam dziecko.w wieku 21 mialam drugie..pierwsza ciaza nie byla wpadka..moj maz starszy jest ode mnie tylko 2 lata.i jakos mu nie przeszkadzalo to ze bylismy rodzicami w mlodym wieku itd..do tej pory jestesmy razem..to juz 13 lat i troszke z czego 11 po slubie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

ogolnie to chyba wszystkiego co wpada w ucho





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

[gif]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/e/e3/Animhorse.gif/250px-Animhorse.gif[gif]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

na grzybach można takie dziewczyny spotkać, że hoho!!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

Dziewczyno, ktora bylas pod stokrotka w dniu 21.08 br w godz 19-20 ubrana w granatowa koszulke na ramiaczka jasne jeansowe spodenki mialas na ramieniu niebieska torebke i bylas z kolezanka ! Odezwij sie do mnie...! ! !

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy





http://www.youtube.com/watch?v=BE8nyNVeSmA

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

o czym Wy piszecie??? dziewczyna szuka pomocy,chce udupić faceta, a tu życiorysy wrzucacie. Tak na marginesie, baby, które zajmują się żonatymi facetami, to szmaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

a facet ktory jest zonaty i pieprzy inne to wg ciebie swiety jest??wina jest zawsze po obu stronach..
poza tym nie ten watek akurat..tu sie pani pyta o meline a watek o zdradzie byl gdzie indziej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

o ***** hahahahhaha, ze to mordy nie mają i samemu cięzko sie odezwac tylko trzeba idiote z siebie robic .. hahhaha ;D

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

U kogo można zrobić przegląd motocykla i wyregulować zawory, zsynchronizować gaźniki???

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

jak najbardziej polecam Władysławowo, byłam tam i jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

A ja sie w tym momencie zgadzam z cichociemnym, ze przesadziles w wymaganiach:) przeciez dziewczyna moze nie miec studiow czy tam nie lubic sportu i byc niesamowita. Duzo takich znam. A tak juz by the way... Arie ja wymagam od faceta przede wszystkim znajomosci naszego ojczystego jezyka. A i takiego trudno znalezc:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

Warszawa, ul. Dolna 11, www.dolnadent.pl, moja żona robiła tam kanał, zarąbisty sprzęt mają, choć tanio nie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

Trudno znaleść tobie bo pewnie jak większość kobiet wybierasz frajerow którzy imprezuja cwaniakuja a normalni mężczyźni co myślą o przyszłości, maja dobry charakter, szanują dziewczyny stoją w cieniu. Znam to z otoczenia właśnie większość takich moich znajomych żyje samotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: POlska Iranem Europy

200 za h

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org