piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

U Chińczyka :P Serio, wiadomo nie będzie firmowa, ale wytrzymała na pewno. Ja swoją tam kupiłam i jest już ze mną ponad 3 lata. Przetrwała studia i wszelakie podróże, autobusem, pociągiem, nawet samolotem :)
A jeszcze chyba ostatnio widziałam na ulicy długiej, tylko nie pamiętam gdzie dokładnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

Sa w sportowym tam przy alkoholach świata bo tez sam szukałem ostatnio.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

Jeśli chodzi o dziecięcego, to na Fabrycznej. Unikaj specjalistów na Szosie Zambrwskiej. Można też zasięgnąć porady w Poradni Psychologoczno-Pedagogicznej na Kopernika.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

CXRS a skad wiesz, ze mnie nie bylo na necie ? P.s. nie mam skrzynki zapchanej mailami :)
Arie to zalezy co rozumiesz pod pojeciem "normalne dziewczyny". :)
Frotka masz racje:)
Garbaty aniol to gdzie Cie mozna w Lomzy spotkac?
Maruda jak zawsze obledny :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

pojechałem wczoraj do yamy zobaczyć te przysłowiowe partnerki
z którymi mógłbym na dłużej się zaprzyjaźnić
i raczej się rozczarowałem żeby tam znaleźć np. przyszłą żonę
straszny ścisk jeździmy potańczyć w piątki do Ostrołęki
jest jeden lokal z dużym parkietem grają rużnorodna muzę
lokal za stary mostem KWADRANS można bez ścisku potańczyć





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

:-))

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

U Szmita w obuwniczym na ul. Długiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

....
http://www.youtube.com/watch?v=iThoFmx0s48&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

lomzyniak2 widac ze ty o zyciu nie masz pojecia bo takie glupoty piszesz!!!!!
Ja w wieku 21 lat zostalem ojcem,skonczylem studiowac i dorobilem sie czegos.Teraz jestem 11 lat po slubie.To nie wiek gra role tylko to co masz w glowie.Znam pary co 8 -10 lat byli razem , w wieku 30 kilku lat brali slub,a po slubie trzech lat razem nie przetrwali.Wiec przestan pi.....c,bo znawca z ciebie zaden!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Anna Siarkowska: Aborcja jak niewolnictwo - zakaz to obowiązek! || JAKA JEST PRAWDA?

Gdzie mogę w Łomży naprawić srebrną bransoletkę, dajcie namiary na jakiegoś dobrego fachowca !!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org