czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
TVN małpuje program Polsatu \"Nasz nowy dom\", a wydział propagandy PZPR-pis?

Tak się składa, że pracowałam na tej stacji jakiś czas temu. Chciałabym zwrócić uwagę osobie zakładającej temat na to, że mimo niewiedzy dlaczego pracownik nie podchodzi do gazu wyraża taką opinię. Po pierwsze jest tak, iż do tankowania gazu na tej stacji jest jedna osoba. Osoba ta odpowiada za wszystko by grało na stacji tj. dokonuje wszelkich napraw, zajmuje się prawidłowym funkcjonowaniem myjni, pomaga interesantom-udziela informacji, obsługuje myjnię bezdotykową np. uzupełnia tam brakujące detergenty, itp.. Szczerze mówiąc taka osoba ma tam bardzo dużo pracy i wielokrotnie nie ma czasu taka osoba na normalne zjedzenie posiłku w trakcie przerwy.. Wielokrotnie było mi szkoda, że taka osoba lata jak szalona i nie ma kiedy zjeść.

Rozumiem też, że klienta nie interesuje fakt, o którym wspomniałam powyżej. Niemniej jednak jeżdżąc po całej Polsce muszę przyznać, ze w wielu miejscach czeka się znacznie dłużej i obsługa jest znacznie gorsza. Przyznacie, że kasjerzy starają się być na stacji bardzo uprzejmymi dla klienta.

Co do osoby zakładającej temat : pamiętaj, ze człowiek jest człowiekiem. Więc jeśli po prostu nie jesteś w stanie wytrzymać napięcia powodowanego czekaniem na obsługę do gazu to po prostu zmień stację? po co tyle gadania, co to Ci da? To, ze po przeczytaniu kierownik nawrzeszczy na pracownika? Byłbyś wtedy z siebie dymny i też byś tak chciał.?

Trochę życzliwości, pozdrawiam pracowników BP - była pracownica stacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=ENgdK4V1fyQ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

maroo jak znjade to dam ci namiary zebys wiecej tym srubokretem nie musial sie meczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

Czy wybieracie się w tą sobotę na Kino Letnie w Galerii Łomża (Stokrotka)? Może być całkiem fajnie. W końcu coś się dzieje!!! Ciekawa jestem jak to będzie zorganizowane...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

Polecam Pania Agnieszke 508 332 742

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

Fajnie.Prawie jak przy Molu w Sopocie xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: TVN małpuje program Polsatu \\\"Nasz nowy dom\\\", a wydział propagandy PZPR-pis?

W Warszawie Scanie mają normę 45l/100km i nikt nie narzeka samochody osobowe po mieście palą 12l/100 albo i więcej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org