niedziela, 01 listopada 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
na pięć napotkanych ludzi na ulicy jeden jest nosicielem wirusa !!!!!!!!!

aktualnie co 5 test na wirusa jest pozytywny. Znaczy się co piąta osoba na ulicy w sklepie albo gdziekolwiek indziej jest zarażona i stanowi zagrożenie dla innych. Jeszcze tydzień lub dwa statystycznie jedna osoba w rodzinie będzie miała wynik pozytywny czyli będzie zarażona a to już będzię naprawdę tragedia.

Winię za to polski rząd który nie zadbał o naród w tak trudnej chwili. Ktoś powie ,że to bzdury bo taki wzrost jest tez w innych krajach. Ja powiem owszem bo wszędzie zwyciężyła głupot i populizm nad rozsądkiem co doprowadziło do znacznych poluzowań i bezzasadnego przeświadczenia ,ze epidemia odpuściła .

kraje które sprawę potraktowały poważnie i nadal tkwiły w reżimach sanitarnych odpowiednio organizując funkcjonowanie państwa dzisiaj nie mają problemu .

patrz Wietnam , Tajwan nawet nie notuje nowych zarażeń.

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: na pięć napotkanych ludzi na ulicy jeden jest nosicielem wirusa !!!!!!!!!

Czub🤦‍♀️.. Jak się boisz napotkanych ludzi,bo są\" chorzy\" to kop bunkier trzy metry pod ziemią.

Kasia..

Dziwne bo on ponad 6 miesięcy spotykam się statystycznie z większą ilości osób i nic mi nie jest tak samo jak pozostałym z którymi widziałem się tylko kilka razy, wszyscy chodzą i żyją i ich rodziny, także takie bzdury można sobie wsadzić wiadomo gdzie...Tylko wyznawcy wirusa wszędzie go widzą i myślą że czai się na nich za każdym rogiem. Dzięki takim wystraszonym idiotom mamy co mamy, a dzięki przyglupiemu rządowi mamy 2 lockdown. Dziękuję uwagę

jest gorzej, 3 na 5 jest zarażonych PiSdzicą,. towarzysz kasia to po tych tabletkach tzw, rzecznika PZPR-pis niby od kochanków księży, znaczy dzieci. to już 57 rodzaj płci złapał.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

...na 5 osób na ulicy dwie z nich to De.wotka...

my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej,
zarówno wierzący w Boga
jak i nie podzielający tej wiary,
równi w prawach i w powinnościach

Warjatów ci u nas dostatek ...jednak trzeba w tym względzie przyznać prym PO srańcom i ich znajomym...Oczywiście Pani Kasia ma rację

panie logic to są dane statystyczne czyli taka średnia. Natomiast w realnych sytuacjach mogą być zarówno takie ,że przez kolejne sytuacje nie trafi pan ani jednej osoby zarażone ale też również takie sytuacje gdy gdy wejdziesz do sklepu a tam zarażeni będą wszyscy. Średnia statystyczna wskazuje ,że coraz trudniej jest uniknąć kontaktu z osobą zarażoną a zatrzymanie rozprzestrzeniania epidemi staje się praktycznie nie możliwe bez całkowitej izolacji wszystkich.

facmen

Czechy robią dobre posuniecie bo przetestują wszystkich obywateli a potem podadza ujawnionych nosicieli kwarantannie. To zatrzyma natychmiast rozprzestrzenianie wirusa ale dopiero szczepionki ja zlikwidują. Nas na to nie stac bo pisowski rząd zrujnował finanse państwa i kasa jest pusta

facmen

Co za debil. Ale jeden plus z tego wynika dla części rozumnych Polaków a mianowicie taki, że sam pójdzie do zagrody bez żadnego zaganiania i czeka już na zapisy na listę i szczepienie.

Kasia..

Normalni wiedzą że te testy pokazują co chcą i kiedy chcą, więc psychozę mają w dvpie, kierują się zdrowym podejściem do tego wszystkiego. A na dodatek bezustanny stres i strach dla organizmu to nic dobrego. Do wystraszonych nic nie dociera, brak logiki,zrozumienia tematu, a jedynie niewyobrażalny strach to ich codzienność.,a to niestety zły doradca. Wystraszeni godzą się na wszystko,a idąc tą drogą można zacząć bać się każdego, zniszczyć więzi społecznie, rodzinne, zaufanie itd. Czekają tylko kiedy ich dopadnie covid,w każdym widząc potencjalnego zarażonego i roznosiciela. A tak naprawdę większą szkodą jest brak diagnostyki innych chorób,brak leczenia innych pacjentów, zamknięte szpitale. To depopulacja i zarazem eksperyment społeczny w którym uczestniczą ci, którzy nie patrzą szerzej, nie rozumieją mechanizmów socjotechniki, manipulacji, siania strachu!

Kasia..

szanowna damo czyli rosyjski trolu twoje zamiary zostały odkryte i zdemaskowane.

facmen

Ty przygłupie zdejmij maskę z gęby chociaż na pięć minut i wychyl łeb z dvpy kumpla to może i zdemaskujesz i odkryjesz jak cię baranie prowadzą na rzeź... Chociaż wątpię przygłupku, nawet będąc całą gębą w nocniku powiesz że to wytrawny trunek ci podają.

Kasia..

facio
Wyjaśnij mi obszerniej z tymi nosicielami.
Bo ja od roku chodzę do tego samego sklepu spożywczego bez maski, a tam wciąż obsługują 3 te same kobiety.
I nie raz, nie dwa, przechodziły obok mnie też bez masek, podając to czy owo.
Więc jeśli tyle tych nosicieli, to jak się one do k-nędzy uchowały do dzisiaj?

Krzysztof na chłopski rozum gdyby ten czubek go miał i widząc że jakieś ponad 80 procent społeczeństwa nosi te maski a mówią że epidemia szybuje to im te maski tyle pomagają co stringi w grzaniu dvpy przy minus dziesięciu. Ty chodzisz do sklepu,ja chodzę do sklepu, widuje się z ludźmi i nic.

Kasia..

Trup powinien ścielić się gęsto, przynajmniej raz w tygodniu powinnam potknąć się o jakiegoś na ulicy. Ale co wymagać myślenia od niektórych.. Mają często bezobjawową chorobę i siedzą w bunkrach. A to ma nawet swoją nazwę,a mianowicie Zespół Münchhausena (czyli zaburzenie pozorowane) to taka choroba, w przebiegu której osoby nią dotknięte zgłaszają fikcyjne objawy, ewentualnie wywołują choroby tylko po to, by zostać uznanym za osobę chorą i móc się leczyć. Czyli ich trzeba hurtem na Tworki i Choroszcz.

Kasia..

Najgorsze że tzw. przekaz medialny robi swoje. Czyli, straszy jak powinien i z dobrym skutkiem.
Najbardziej wystraszone są osoby starsze i nie obeznane z internetem. Toteż łykają te wszystkie paski i powtarzane co chwilę dane o wirusie.
Moja mamuśka mieszkająca na 1 piętrze, pogadówy z sąsiadką z parteru, obecnie załatwiają przez domofon.
Raz jedna, raz druga, gadają do ściany przed wejściem do klatki.
Są również i lepsze paradoksy. Otóż, Polak ożeniony z filipinką i mieszkający na jej terenie. Jadąc we dwoje na motocyklu, muszą być oddzieleni od siebie płytą z plexi.
Nocą w łóżku nie ma już takiej potrzeby i jadą sobie równo.

Starszych ludzi jestem w stanie jeszcze zrozumieć jeśli ich jedynym źródłem informacji jest telewizja i wielka szkoda że tak jest,ale tych tępych baranów którym pokazujesz czarno na białym,a do pustego łba nic nie dociera to inna bajka. Niech tam tkwią skoro chcą ale od innych niech się odwalą. Bo jeśli ja nie zrywam im tej szmaty co ma ich chronić to niech oni mi nie nakazują że mam ją nosić.Ich schiza ich sprawa. Odnośnie domofonu u nas też już takie rozmowy widziałam gdy dziś pojechałam do koleżanki to właśnie tak ktoś rozmawiał.
Paradoks u nas też nie mniejszy życzą sobie oo tym czytałam wczoraj aby jedna osoba sama w aucie może być bez maski, jeśli jedna z małym dzieckiem to też bez maski, ale jeśli już jadą razem z resztą domowników i obojętnie czy to ojciec, matka, mąż czy żona plus owe dziecko to już w masce! To są mądrzy ludzie? Co oni biorą? Już dziś nawet nie sprawdzałam czy to przepchnęli bo tej farsy już za wiele!

Kasia..

ja nie jestem w stanie pokonać waszej głupoty. Natomiast Polus w kwestii tych twoich zakupów sklepowych. Na początku epidemii do kraju dotarły pojedyncze przypadki wirusa których żródło można było szybko i sprawnie zlokalizować i wyizolowac. Do tego zamknięcie wszystkich w domach i totalny stop spowodował ,że on nie miał wielkich szans na masowe zarażanie. No ale letnie odpuszczenie, masowe wyjazdy na wczasy , i totalne odpuszczenie spowodowało ,że zaczął się rozprzestrzeniać na masową skalę. Otwarcie szkoł spowodowało masowe zarażanie. Popatrz na wykres zarazonych . Dokładnie po 14 dniach od rozpoczęcia roku szkolnego systematyczny gwałtowny wzrost. Tak więc w kwietniu maju czerwcu lipcu wizyty w sklepie nie niosły takiego ryzyka jak obecnie.

facmen

tak więc wychodząc z domu pamiętaj ,że swoje zachowanie i stosowane środki dostosuj do świadomości ,ze co piąty napotkany człowiek jest zrażony.

facmen

Gdzie ty się idioto uległęś? Ty jesteś facet czy dvpa? Na hasło covid chowaj się pod spódnicę! Pacan według którego co piąta osoba jest zarażona, więc rodziny wielodzietne czy domostwa w którym mieszka więcej jak pięć osób to już powinny paść od zarażania jeden drugiego! Durniu kto cię tak skrzywdził! Powiedz niech ci ktoś wypieprzy telewizor na śmietnik!

Kasia..

słuchaj rosyjski trolu ja dokładnie to wytłumaczyłem w pierwszym poście wiec poczytaj.

facmen

Przygłupie w takie bzdety to tylko drugi przygłup może uwierzyć to po pierwsze,a po drugie pacanie wklejki to nie twoje tłumaczenia!

Kasia..

\"aktualnie co 5 test na wirusa jest pozytywny. Znaczy się co piąta osoba na ulicy w sklepie albo gdziekolwiek indziej jest zarażona i stanowi zagrożenie dla innych. Jeszcze tydzień lub dwa statystycznie jedna osoba w rodzinie będzie miała wynik pozytywny czyli będzie zarażona\"

Wątpię abyś durniu zrozumiał, ale spróbuję....

Ten wirus to jakaś cwana bestia? Zarażona jest co piąta osoba na ulicy, według strachliwych obesrańców,ale w domu już co piąta nie? Ten wirus ma chyba dane adresowe i jak ten sam adres to wtedy domostw zamieszkałych w więcej jak pięć osób nie atakuje?🤦‍♀️

Przyznam szczerze że dawno nie \"spotkałam\" tak głupiego faceta. Iloraz inteligencji na poziomie może itk zawyżam kury, ewentualnie inteligencja bezobjawowa.

Kasia..

https://noizz.pl/spoleczenstwo/zmarl-influencer-ktory-nie-wierzyl-w-koronawirusa-chorowal-na-covid-19/bksz843

...a durna De.wotka nadal bredzi...

zarówno wierzący w Boga

A teraz jeszcze prościej, celowo na dwa posty rozłożyłam.

\"aktualnie co 5 test na wirusa jest pozytywny. Znaczy się co piąta osoba na ulicy w sklepie albo gdziekolwiek indziej jest zarażona i stanowi zagrożenie dla innych\"

Czyli te gdziekolwiek indziej nie oznacza domostw skoro tam dopiero według wywodów oczadzonego można się spodziewać za jakieś dwa tygodnie?

Przygłupku są domostwa składające się z pięciu i więcej osób! Gdzie te trupy na ulicach durniu jeden? Wyjdź z tej nory na powietrze i zacznij myśleć!

Kasia..

Paplakopodobny czytaj piętnaście razy,ja nawet nie zamierzam tam zajrzeć... A ciebie nie rusza? Bym poczytała o tobie ile czasu nie mogłeś przynajmniej z braku siły dvpy podetrzeć nie mówiąc o pisaniu za judaszowe srebrniki.

Kasia..

szanowna damo czyli rosyjski trolu nie musi pani ukrywać pod płaszczem niby typowej głupoty cynicznie i świadomie poczynania pani w postaci tych wpisów aby doprowadzić państwo polskie do katastrofy poprzez wywołanie ogólnego braku akceptacji społecznej decyzji rządu w sprawie pandemii.

facmen

Tak przygłupku tak,jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to trzeba ośmieszyć adwersarza,ba nawet i nazwać trollem, powiadasz rosyjskim? No, no masz rozmach durniu. A może to niedotlenienie od szmaty i siedzenia w szafie sprawia żeś ogłupiał do końca.

Kasia..

pani nie jest głupia pani tylko taką udaje . Bo pod ta głupota jest tylko zasłoną dla celowego wyrachowanego działania przedstawicieli obcej rosyjskiej agentury która poprzez internet stara się modelować nastroje społeczne w celu osiągnięcia określonego celu. Przykładowo w USA w ten sposób ingerowano w wynik wyborów. W przypadku tego rosyjskiego trola od początku epidemii stara się on utrwalić w świadomości społecznej ,ze nie ma epidemii a wirus nie jest groźny.

facmen

Tak,tak facmen. Lekarz kazał przytakiwać.

Kasia..

Facmen proste pytania,dasz radę?

Skoro twierdzisz że co piąta osoba jest zarażona to jeśli rodzina mieszkająca razem liczy powiedzmy siedem osób to jest ktoś w końcu zarażony, czy nie?

Następne skoro z drugiej strony twierdzisz, że dopiero za tydzień lub dwa w rodzinie ktoś będzie zarażony, więc pytam po raz kolejny ten wirus zna adresy,ba nawet ma w kieszeni kalendarz i przyjdzie jednak za tydzień lub dwa i w końcu jest w tej rodzinie wielodzietnej ktoś zarażony skoro co piąta osoba czy nie?

A teraz już z innej beczki. Zmień psychiatrę bo ten ci nie pomoże jak widać.

Kasia..

Kuźwa\" gadam\" z tobą jak z wariatem, ponawiając w kolejnym pytaniu te same zdanie 🤦‍♀️ abyś zrozumiał. \"Normalnie\" tak na psychiatryku jest, identycznie z tobą rozmawiają? 😂

Kasia..

De.wotko
Jedyną dziedziną, w której możesz wystęPOwać jako ekspertka jest zaraźliwość w Jednaczewskim Lasku...
Nie bierz się za sprawy, w których jesteś kompletną dyletantką, w to miejsce spróbuj wreszcie seksu, najlepiej w maseczce, wówczas twój stary szybciej dojdzie i nie wykituje na zawał..., chyba, że zrobisz to ze ślepym hvjem, on i tak nic nie widzi...

zarówno wierzący w Boga

Paplakopodobny po raz kolejny chcesz mi swoje upodobania przypisać? Resztę mam komentować? Jedynie ci mogę czubku polecić abyś skoro słuchasz ekspertów obejrzał czy ci wydmuszki nie puchną? Bo wymyślili że to kolejny objaw covid,a i jeszcze twierdzą,że jednym z objawów może być długotrwały wzwód,ale jak wiadomo priapizm twojej witce nie grozi, więc obejrzyj tylko czy zbuki ci nie puchną.

Kasia..

...nie zdążą spuchnąć bo są systematycznie opróżniane ku mojej rozkoszy...

zarówno wierzący w Boga

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0