piątek, 27 września 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okazuje się, że są państwa, które zarabiają gigantyczną kasę na pandemii.

JESLI MA OCZY TEGO KOLORU TO MÓJ A UŁOZENIE PODAM CI PRZEZ TEL BO JEST CHARAKTERYSTYCZNY JEGO ULUBIONA ZBAWA TO PUSTA BUTELKA PLASTIKOWA Z ZAKRETKO UWIELBIA ROZKRECAC BUTELKI JAK TO ZROBI TO DZWON 662658166 BO TO NA 100 MÓJ ZBIEG BO PATRZE ZE KUZYNI TYCH RAS TACY SO BHO LUDZIE TU SZUKAJĄ HASKI JAKIEGOS JESZCZE ALE TO NIE JEST HASKI TYLKO PIES MALAMUT ZAPRZEGOWY

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okazuje się, że są państwa, które zarabiają gigantyczną kasę na pandemii.

Bob pogrzeb trochę w archiwum 4lomza i dowiesz sie ze takie imprezy tylko legalne inaczej odbywały sie dobrych kilka lat wcześniej ;) także nikt nikogo nie musi naśladować :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okazuje się, że są państwa, które zarabiają gigantyczną kasę na pandemii.

Widziałam z godzinę temu jakąś dziewczynę z yorkiem koło tego kościoła za górką, ale niestety nie mam pojęcia czy pies miał cały ogon czy obcięty.

nie karmię ruskich trolli, zwłaszcza faszysty dvpokraty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okazuje się, że są państwa, które zarabiają gigantyczną kasę na pandemii.

Misio331

Lepiej bym tego nie powiedział. Jedyną wadą tej imprezy jest to, że organizowana była po raz pierwszy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org