czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\"

Wyjaśnij pierw to:
http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=535188&t=535167

Pewnie autor się bawi w pośrednika, nie polecam ;].

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

Miasto bierze i daje tylko swoim urzędnikom, za ciężką ich pracę np. przy pomocy takiemu człowiekowi;p A gdyby z tych tysięcy co rozdali na nagrody zrobili zrzutkę raz na parę lat to chyba by i z głodu nie poumierali. Jak sądzicie, chyba, że mają pensyjki głodowe.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

bardzo ciekawe pytanie !...szkoda tylko ze bez odpowiedzi ...pozdrawiam autora

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

Niedawno kupiłam kosmetyk do pielęgnacji rzęs m2lashes eyelash actovating serum. On ma również je zagęścić. Dużo o tym czytałam i wszyscy piszą że jest skuteczny. Nawet lekarze piszą o tym że tak jest. I za granicą bardzo dobrze się sprzedaje. Ale kuracja trwa dość długo a ja jestem na początku. Ciekawa jestem efektów. Czy któraś z was używała już tego kosmetyku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

W Łomży nie ma chirurga dziecięcego,niestety

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org