poniedziałek, 21 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\"

Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\"

ak możemy zaobserwować, kasta sędziowska z rodowodem w III RP pokazuje, jak bardzo może się panoszyć w naszym kraju. W prawie Natalii Nitek-Płażyńskiej poszkodowana – według sądu – okazała się przestępcą. Emeryta, który zjadł cukierka za 40 gr w Biedronce ma zapłacić 20 zł.

Na wolność natomiast wypuszczani są agresywni bojówkarze, a przestępcy często unikają sprawiedliwości, jak na przykład Michał Sz. czy Hans G.

Jak się okazuje bowiem wyroki w wymiarze niesprawiedliwości, jakie serwują nam sędziowie spadkobiercy III RP może zależeć od tego, czy ktoś jest celebrytą, wpływowym politykiem czy może znajomym królika.

Link:https://www.fronda.pl/a/kasta-basta-za-cukierka-za-40-gr-proces-a-bojowkarz-i-niemiecki-faszysta-bezkarni,150212.html

================================================
I wszystko!

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

Ale masz piekny kwiiiiiiiik. Towarzyszko ares, pochrumkaj jeszcze. Dobr,e ci idzie czerwona swinio.
A w sprawie faszystow, to tutaj musze się, toba towarzyszko zgodzić. Są w Pislandii pod szczególną ochrona ministerstwa hejtu kierowanego przez syna aktywisty PZPR i ucznia komunistycznego sędziego Kryze. A nie wiesz czy Ziobro pisze się przez samo h, czy ch.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Re: Rozgrzani Bronkowi sędziowie:\\\"Kasta basta! Za cukierka za 40 gr proces, a bojówkarz i niemiecki faszysta bezkarni\\\"

Autor: ziomex (82.132.185.---)Data: 16-09-20 13:22

Ale masz piekny kwiiiiiiiik. Towarzyszko ares, pochrumkaj jeszcze. Dobr,e ci idzie czerwona swinio.
A w sprawie faszystow, to tutaj musze się, toba towarzyszko zgodzić. Są w Pislandii pod szczególną ochrona ministerstwa hejtu kierowanego przez syna aktywisty PZPR i ucznia komunistycznego sędziego Kryze. A nie wiesz czy Ziobro pisze się przez samo h, czy ch.

===========================================
Nie dość że folksdojcz to jeszcze pederasta, ja ja her brunatny.

I jeszcze ktoś z rodziny w kaście i dlatego znów cyt Będę cię bronił ( korytko ty moje ) jak Niepodległości neumann Po sraniec

Brawo PIS

Autor: Ares1 (---.swiatlowod.elomza.pl)Data: 16-09-20 17:22

Autor: ziomex (82.132.185.---)Data: 16-09-20 13:22

===========================================
Nie dość że folksdojcz to jeszcze pederasta, ja ja her brunatny.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

PiSi kundlu:
Załóż swój sklep ze słodyczami i zapraszaj wszystkich, żeby za darmochę ci je wyżerali...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0