piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

me too

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Witam. Mam problem z połączeniem z internetem w samsung s5570. Nawet jak lacze sie z WIFI pokazuje mi sie siec niby polączone a jak proboje wejsc w jakas strone i lipa :) pokazuje sie tak jakby wogole nie było połączone... prosze po pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Kama30 nie kłam wstałaś lewą nóżką z łóżka dziśiaj i stąd ta treść Twego postu;-) Nie gadaj ktoś Tobie też czegoś zazdrości i chyba nie robisz z tego wielkiego HALO:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

ok:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

bo teraz i juz od kilku lat dla ludzi liczy sie tylko kasa..wychowuja tak swoje dzieci..tak samo w nienawisci do innych ras religii i calej reszty..od kilku dobrych dlugich lat jest tak ze polak polaka w lyzce wody by utopil zeby tylko ten drugi nie mial lepiej..rzygac mi sie chce jak to widze dlatego mieszkanie w tym kraju juz dawno mi zbrzydlo..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Witam

Niedawno kupiłem wzmacniacz SONY TA-V715T. Gdy podłączam go do CD playera wszystko gra ładnie i pięknie, ale jak chciałem podpiąć wzmak do komputera pojawił pewien problem , mianowicie po podłączeniu kablem 1x mini jack --- 2x Chinch mono do wejscia VIDEO/AUX we wzmacniaczu i do komputera do wyjscia słuchawkowgo nic kompletnie nie gra . Próbowałem przekładać kable ,podpinać do innych wejsc w wzmaku i nic . :( Jeśli ktoś zna się na tym nie szczegółowo opisze co i jak podłączyć . Z góry dziękuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Zwróć uwagę, że nie ma rozmowy, sporu o wartości.
Ludzi nakręcają .. misie tzn. mi się chce, mis się należy,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Więcej telewizji, wolności, TWN-u , debilnych programów i róbta co chceta.A na srebrnym ekranie poza seksem, przemocą i kapuchą POzostają tylko wiadomości, które nakręcają ustawieni redaktorzy. I wy chcecie zrozumienia, wrażliwości?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

mówiłam o domu a nie o slamsie po pakolach, poza tym można tam było kupić dom za 180tys funtów z kredytem pomocnym od państwa dla rodziny z dziećmi ale obecnie nie wiem czy to jeszcze aktualne bo to informacja sprzed 2 lat. Co ciekawe z tego co czytam w mieście w Anglii można kupić dom w dużym mieście za 350 tys pln w przeliczeniu, to jak tak to lepiej dom w Anglii za 350 tys niż nowe mieszkanie i "męczarnie" !!?? w Łomży. Masakra

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: złamał prawo, spowodował wielomilionowe straty i nie poniesie żadnej odpowiedzialności.

Nie POWER NIGHT a NIGHT POWER, poza tym gdyby miał usunąć, to już by to zrobił. Trochę za bardzo go prowokujecie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org