czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska znalazła się na ostatnim miejscu

no to ja ci napisałem że najwyższe ceny były 4 lata temu a nie 2... i wystarczy poszukać w googlach aby potwierdzić moje słowa, pokażą ci się tysiące stron na ten temat. Więc nie wymyślaj swoich teorii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

Co wy tak wrogo nastawieni do tej firmy?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

do OjciecR.

Fabet - ok 100 osób
ŁFM - ok 100 osób
Browar Łomża - zmienił właściciela, również kilkadziesiąt osób zostało zwolnionych
I pewnie jeszcze kilka firm.

A teraz ja Ciebie proszę o przykłady szeregówek niby 400 metrówych na dużych działkach w Łomży.

Już nic nie pisz, czekam na odpowiedź.... gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

niestety zgadzam się w 100%. w wieku 16 lat skręciłam kolano- gips 4 tyg rehabilitacji 0. Po niespełna roku znów to samo z tym, że chyba poważniej bo po kolejnym miesiącu w gipsie nastąpił zanik mięśnia i rzepka "uciekała" non stop. Po kolejnym roku ortopedzi stwierdzili, że niezbędny jest zabieg- jakieś tam naprawianie wiezadeł- miesiąc gipsu łącznie z kostką, zero stawania na nodze a potem rehabilitacja około miesiąca i co???? I nic....Spiepszyli mi kolano na amen...Pare misięcy później znów skręcenie a po 10 latach wygląda to tak, że mam zanik mięśnia, rzepka zmienia położenie przy KAŻDYM zgięciu kolana nie wspominając o koszmarnej bliźnie przez całe kolano. Wątpię, że w moim przypadku i Kruszewski pomoże....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

Z chorym kolanem najlepiej do Warszawy do mgr reh. Macieja Piechoty. na znanylekarz.pl itp. mozna poczytac opinie.

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

A ja w Pizza Chacie na Szosie Zambrowskiej byłem kilka razy, jadłem różne rzeczy i wszystkie mi smakowały więc śmiało też mogę polecić. A i kompot dają gratis do każdego obiadu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

Do OjciecR.

Apropo co do czasu początku kryzysu może jeszcze będziemy się sprzeczać co do dokładnego dnia i godziny? (delikatnie mówiąc śmieszny jesteś)

Ja aż taki dobiazgowy jak Ty nie jestem. Czas dotarcia do Łomży podałem w przybliżeniu, wiem jakie ceny były 4 lata temu, 2 lata temu i wiem jakie są teraz.

Akurat 2 lata temu kupiłem mieszkanie, wiem za ile można było kupić nowe za ile używane i wiem za ile można kupić teraz zarówno pierwotne i wtórne, wiem jak to się zmianiało, więc proszę bez żadnych nauk, bo wiem jak było.....

Piszesz że z gimnazjalistą piszesz, coś wydaje mi się że chyba ja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska znalazła się na ostatnim miejscu

amon2, jak dla ciebie 2 lata to drobiazg to gratuluje... minąłeś się z prawdą i nie wierze że kupiłeś jakieś mieszkanie 2 lata temu, a wiesz dlaczego? bo cieszyłbyś się z tego że ceny mieszkań nie spadają i nie tracisz na wartości na "swoim" ale biorąc pod uwagę co napisałeś w jednym ze swoich postów:"ale mówimy w tej chwili o "większości", czyli o normalnych ludziach, których najnormalniej w świecie nie stać na mieszkanie po 3500 - 4000 zł za metr" śmiem twierdzić że dopiero marzysz o swoim koncie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org