czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Człekokształtny komuch radzi.

wciąż podbijam temat piesek się nie odnalazł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Autor: OjciecR. (---.elomza.pl)
Data: 13-08-12 15:00

Z działkami to jest różnie, generalnie drogo ale ostatnio na podgórzu jest wystawionych sporo działek o wielkości 15 arów w cenach od 90-100 tyś.



Nie wiem czy wiesz, ale te działki w Podgórzu to od kilku łądnych lat już do sprzedania są;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

moim zdaniem należało by się zastanowić czy kwota 6tys złotych dana przez miasto jest kwotą o której warto dyskutować, biorąc pod uwagę to iż to pierwsza tego typu impreza w Łomży, a już cieszy się dużym zainteresowaniem na moje oko widownia będzie liczyć ok 15tys ludzi. Jednak nasze miasto liczy 50tys mieszkańców więc miasto wydało całe 0.12gr z podatków każdego z Nas.
To że artykuł na 4lomza jest negatywny to już inna sprawa - może ktoś z kimś zapomniał się czymś podzielić i stąd żal.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

w Łomży nie ma poradni leczenia bólu. taka poradnia jest w Białymstoku przychodnia Anest Med w której jest poradnia leczenia bólu link:
http://anestmed.pl/





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

amon, ty to dlaczego w Giełczynie za 10 ary płacą po 130 tyś?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Ja podpisuję się pod postem poprzednika. Warto przyjść i zobaczyć na własne oczy, porozmawiać, myślę że nikt nie będzie żałować. Macie okazję skorzystać z wiedzy kogoś kto się na tym naprawdę zna.
My przyjedziemy naszą grupą zaprezentować jak wygląda szkolenie obrony pod IPO.
Polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Mońki -
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100828/REG05/138909449
Poradnia leczenia bólu
ul. Niepodległości 9
19-100 Mońki
Termolezja- nowatorski sposób leczenia bólu. Monieccy lekarze stosują mało inwazyjną metodę. Jest to termolezja.

– Polega na przerwaniu ciągłości nerwu – tłumaczy Anna Bańkowska-Łuksza. – W bolący nerw trzeba wkłuć się igiełką z elektrodą. Za jej pomocą przekazywane są fale elektromagnetyczne.

Przerywają one nerw, a ból znika. Zabieg odbywa się w sali operacyjnej, jednak pacjent podczas jego wykonywania jest przytomny. Ważna jest bowiem jego współpraca z lekarzem operującym. Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe.

– Leczymy takich pacjentów, którym medycyna pomóc nie może – tłumaczy dyrektorka szpitala. – Przykładowo, chory miał operację kręgosłupa, ale jakiś ból pozostał i lekarz twierdzi, że już nic z tym nie da się zrobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

aha czyli te nowo budujące się domy to właściciele pod nie dostali działki za darmo... weź się ogarnij... przejedź się po okolicach Łomży i zobacz ile stoi nowych domków a ile się buduje, nikt tym ludziom nie sprezentował działek tylko musieli kupić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

stokrotka

Tutaj masz szczegółowe dane :)
////////////////////////////////////////////////

Szkolenie Psów
Zapraszam wszystkich miłośników psów oraz zainteresowanych szkoleniem swoich pupili na spotkanie organizacyjne z licencjonowanym pozorantem Jarosławem Kujawskim, które odbędzie sie w dniu 26 sierpnia o godz. 18.00 na terenie Klubu Jeździeckiego "FORTECA" w Forcie II w Piątnicy k/Łomży
Kontakt: 793 795 331

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

dziękuję bardzo za informację, na pewno będziemy, pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

jestes zainteresowana/y - wyslij sms na 501 16 48 35



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Retro bardzo dobre, ale ceny nie są małe. Za poledwiczki wieprzowe, uwaga - 42zł. Porcja mała wg mnie. przesadzają trochę. Poza tym ostatnio byłam i niestety poprosiłam o dwie rzeczy i rzekomo obie im się skończyły. Obsługa średni profesjonalizm, pani latała w obie strony informujac - nie ma, skonczylo nam sie.

Syta Panna i Na Farnej polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

no jasne... jak już się dowiedziałeś, że jest w Łomży to teraz byś chciał pod domem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Jeżeli chce Pani zobaczyć zdjęcia musi się Pani dodać do znajomych. To chroni nas przed konkurencją która bez pozwolenia ściąga i udostępnia nasze zdjęcia. Jeżeli nie ma pani konta na FB, proszę podać swoj email to wyślę zdjęcia z dziedziny które Panią interesują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

a na Prusa w ING jest wpłakomat też od 2 lat gdzieś,ale nie mam pewności

czy tylko można z niego korzystać jako klient ING z ich kartą?

może ktoś wie lepiej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

OjciecR. nie będę się zniżał do Twojego poziomu i nie będę Cię już komentował, szkoda sił, to ostatni post kiedy Tobie odpowiadam.

Życzę powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Co to za firma, że blokują im konta 2 razy w tygodniu o telefonach nie wspomnę. Ludzie ciężko harują, a on wozi się BMW MX 5, zamiast płacić ludziom na czas nawet w tzw. "kopertówkach'.
P.s. wydają od 180-200 świadectw rocznie, to chyba coś o nich świadczy.... wwwrrrrrr....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Na Wyszyńskiego też mozna zrobić.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

tylko wporwadzenie podatku kastralnego od nieruchomosci zmieniłoby ta sytuację . Oczywiście należy to wprowadzić madrze. Wystarczy tym podatkie obłożyć osoby które posiadają duże obszary ziemi i działki które nie sa przez nich wykorzystane. Natomiast z tego podatku winny byc zwolnione nieruchomosci aktulanie zamieszkale czy wykorzystywane pod uprawy. W takim rozwiazaniu trzymanie pod dupcia duzych obszarów ziemi i działek zwyczajnie by sie nie oplacilo.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Człekokształtny komuch radzi.

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org