czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Ja wole drozszy, jest bardziej blyszczacy itd.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Kibice ŁKS/u byli lepsiejszy od piłkaży:) w dopingu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

No

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

No wystarczy na dziś tych pogaduszek bo jutro pracowity dzień przed nami :(

To wszystkim dobrej nocy życzę i do spisania :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Dzień dobry.Bym chciał sobie kupić nowe korki tylko niewiem w jakim sklepie.By mogli państwo mi pomóc.Z góry dziękuje.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

ty _mały_ złośliwcze :)
Nie mam po nim nocnych koszmarów :)
Nic mu przecież złego nie zrobiłem , prawda? :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Zastanowcie sie nad kupnem mojego abonamentu - przespijcie sie z tym! ;) DOBRANOC!

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Działamy na terenie miast - Łomża, Zambrów, Wysokie Mazowieckie, Czyżew i okolice. Dalsze miejscowości do uzgodnienia telefonicznie.
Telefon kontaktowy - 505-789-030

Nasze dekoracje znajdziesz na stronie - http://www.facebook.com/dekoracjeslubne.podlaskie


Dekoracjami kwiatowymi zajmujemy się już od dobrych kilkunastu lat. Wyczarujemy wszystko – od drobnych butonierek, bukietów ślubnych, dekoracji kościoła, sali weselnej czy samochodu ślubnego. Wiemy jak ważną rolę odgrywają kwiatowe aranżacje w tak szczególnym dniu jakim jest ślub, dlatego każdą dekorację wykonujemy pod indywidualne zamówienie z dbałością o każdy szczegół i detal.

Skontaktuj się z nami, a możesz być pewny, że wraz z zespołem zaplanujemy dla Ciebie niepowtarzalną dekorację na Twój ślub.

Wszystkie dekoracje dostarczamy do klienta. Nie ma też konieczności dotarcia do nas, to my przyjedziemy na spotkanie w dogodne dla Was miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

By powiedział "dobry wieczór" zamiast "dzień dobry". Po drugie by poszedł do CTO, by kupił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Pa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

jw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

galeria stokrotka masz tam 2 sklepy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Ewentualnie Asaj na Legionów...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

O którą lodzię Ci chodzi. Dawniej była najbardziej znana w kraju Lodzia policjantka z drogówki w W-wie. Kierowała ruchem na krzyżówce Króczej z Alejami stojąc w misce z zimną wodą aby jej nogi niezbrzękły. Dziś chyba biedaczka już nieżyje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

no wyjazd swojski hehe i najczęsciej śpiewane jesteśmy zawsze tam...pozdro dla ekipy samochodowej biedronka w kolnie utarg miesiąca dziś chyba .Wynik szczęśliwy ale ważne3pkt Panowie teraz kolejny wyjazd 22 08 zambrów no i tam pokażemy swą klasę, liczba powyżej300osób możliwa .Co do kibiców tego czegoś z zambrowa sami wiemy jak jest grupa dresiarzy rzucających kamieniami zza pleców ochrony .Sam nasz przyjazd jest atrakcją dla mieszkańców bo o klimatach kibicowskich to w zambrowie można powiedzieć tylko tyle że w epoce dinozaurów istniały a teraz to tylko chyba na nasz przyjazd mają jakiś młyn .Do zobaczenia na szlaku kibicowskim pozdro dla tych którzy byli w kolnie





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

I co z tym yorkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Prawdopodobnie jutro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Zbyszekp o której wyruszasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Pewnie że skonsultuj!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Zgubiono klucze od samochodu na smyczy redbull prosze o kontakt..kasia33_15@o2.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

jantar5555 rozumiem, że znasz Julę osobiście od 6 roku życia i nadal masz z nią kontakt? Artystami można nazywać Annę Jantar czy Irenę Santor i całą resztę wykonawców tamtej epoki. Dlaczego ? Nie wiem czy miałeś okazję słyszeć współczesne "artystki" na żywo. Kiedyś rynek muzyczny działał na prostych zasadach. Umiesz śpiewać więc śpiewasz. Nie czyszczono głosu itd. Mówisz również o radości, którą Jula dale ludziom. Wybacz, ale nie słyszałam ani jednej piosenki, która byłaby tą radosną... Cytując "Wypowiedzi internetowe niektórych łomżan świadczą o absolutnej indolencji ich autorów, braku słuchu muzycznego- że tak powiem, głupoty i parafialnego zacofania." Że tak napiszę skończyłam szkołę muzyczną i uwierz mi to nie jest muzyka nawet ocierająca się o miano wartościowej. Wierząca też nie jestem, więc tego typu treści możesz włożyć do kieszeni. Przykro mi, ale jeżeli mówisz, że Jula sama tworzy muzykę, to chyba sam w to nie wierzysz. Jak osoba nie mająca wykształcenia muzycznego może tworzyć utwory ? Stoi za tym sztab ludzi znających się na współczesnych trendach oraz PR-owcy, dbający o to, żeby wszystko ładnie wyglądało. Jula zapewne pisze teksty, ale podejrzewam, że profesjonaliści i tak muszą sprawdzić czy ten nadaje się do publikacji szerszemu gronu odbiorców, współgra ze stworzoną muzyką itd.
Tyle moim zdaniem na ten temat. :)
Pozdrawiam jantar5555. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

nie widac zdjec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

nie to nie ten, mój to niski czarny kundelek z brązowymi łapkami i pyszczkiem kolory takie jak doberman zaginął w czerwcuna sikorskiego przy komisie jeśli ktos wie gdzie może przebywać to proszę o kontakt,może ktoś sobie go przywłaszczył i już się sprzykszył to za niego zapłacę jestem pewna że ktoś go ma proszę wszytkich o pomoc może jakiś sąsiad lub znajoma nagle ma pieska podobnego do tego z opisu to proszę o kontakt naprawdę wysoka nagroda jeśli będzie to poszukiwany kundelek przypominam ma na imie Niko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

czy we wpłatomacie mona te dokonywać wpłat na firmowy rachunek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

@ sarama vel ona91 vel?

Nie jesteś na tym poziomie, aby z tobą dyskutować o artyżmie czy manierach artystycznych. Już nie przymierzając w muzyce. Nie podoba się - nie sluchaj. Nic nie wiesz, czy mi się to podoba, ale tu chodzi o zupełnie inny wymiar problemu Zrozumieć to - sarama vel ona91 i inne pyszałki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Oby więcej tego typu imprez w naszym pięknym Mieście ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Budzimy, budzimy jeszcze śpiących.

Mońki -
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100828/REG05/138909449
Poradnia leczenia bólu
ul. Niepodległości 9
19-100 Mońki
Termolezja- nowatorski sposób leczenia bólu. Monieccy lekarze stosują mało inwazyjną metodę. Jest to termolezja.

– Polega na przerwaniu ciągłości nerwu – tłumaczy Anna Bańkowska-Łuksza. – W bolący nerw trzeba wkłuć się igiełką z elektrodą. Za jej pomocą przekazywane są fale elektromagnetyczne.

Przerywają one nerw, a ból znika. Zabieg odbywa się w sali operacyjnej, jednak pacjent podczas jego wykonywania jest przytomny. Ważna jest bowiem jego współpraca z lekarzem operującym. Podczas zabiegu stosowane jest znieczulenie miejscowe.

– Leczymy takich pacjentów, którym medycyna pomóc nie może – tłumaczy dyrektorka szpitala. – Przykładowo, chory miał operację kręgosłupa, ale jakiś ból pozostał i lekarz twierdzi, że już nic z tym nie da się zrobić.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org